Dziedziczka Michelle Renaud: rodzicielstwo dzięki in vitro, zdradziła płeć dziecka!

Dziedziczka Michelle Renaud: rodzicielstwo dzięki in vitro, zdradziła płeć dziecka!
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień02.03.2024 | 4 min.

Michelle Renaud, gwiazda serialu "Dziedziczka", zdradziła w wywiadzie dla magazynu Caras szczegóły dotyczące jej ciąży. Aktorka wraz z mężem Matiasem zdecydowali się na dziecko dzięki metodzie in vitro. Jak przyznaje, na początku chciała zajść w ciążę naturalnie, jednak lekarz doradził im zapłodnienie pozaustrojowe. Michelle opowiedziała o szoku hormonalnym, jaki przeżyła w trakcie procedury. Ponadto aktorka zdradziła płeć dziecka - para doczeka się chłopca. To będzie drugi syn gwiazdy telenoweli.

Michelle Renaud ujawnia płeć dziecka

Gwiazda serialu "Dziedziczka" Michelle Renaud w wywiadzie dla meksykańskiego magazynu Caras opowiedziała o swojej ciąży. Aktorka wraz z mężem Matiasem podjęli decyzję o dziecku metodą in vitro. Początkowo chcieli począć naturalnie, jednak lekarz zasugerował im zapłodnienie pozaustrojowe.

Jak przyznaje Michelle, na początku procedury in vitro przeżyła szok. „Powoduje to bardzo silny szok hormonalny. Nigdy nie doświadczyłam czegoś podobnego. Poczułam się bardzo niepewnie, smutna i zła” - wyznała.

Decyzja o in vitro

Lekarz Michelle i Matiasa zalecił in vitro, ponieważ uznał tę metodę za bezpieczniejszą dla zdrowia przyszłej mamy. Aktorka przyznaje, że początkowo sceptycznie podchodziła do tego rozwiązania.

„Bałam się tego, co mogłoby pójść nie tak. Obawiałam się powikłań. Jednak postanowiliśmy zaufać specjaliście” – dodaje gwiazda.

Aktorka o poczuciu niepewności po in vitro

Michelle Renaud opowiedziała o trudnych doświadczeniach związanych z in vitro. Przyznała, że po zabiegu ogarnęły ją wątpliwości i niepewność.

„Nie wiedziałam, czy procedura się udała. Martwiłam się, czy z pierwszej próby zajdę w ciążę. Te obawy i hormony wprawiły mnie w zły nastrój” – zwierza się aktorka.

Wsparcie męża

Na szczęście w tym trudnym okresie Michelle mogła liczyć na wsparcie ukochanego Matiasa. „Był przy mnie cały czas. Dodawał mi otuchy i uspokajał, gdy płakałam bez powodu” – mówi.

Dzięki niemu Michelle pokonała momenty zwątpienia i razem cieszą się z rodzicielstwa.

Michelle zdradza: to będzie chłopiec!

Najważniejszą informacją z wywiadu Michelle Renaud dla magazynu Caras jest zdradzenie płci dziecka. „To chłopiec! Kolejny chłopiec! Przejdźmy do drużyny piłkarskiej” – wyjawia szczęśliwa gwiazda.

Jesteś mile widziany, bardzo pożądany i będziesz bardzo kochany – mówi o synu Michelle.

Warto dodać, że aktorka ma już syna z poprzedniego związku. Teraz ona i Matias powitają na świecie kolejnego chłopca.

Radość pary

Michelle i Matias nie kryją radości, że ich pierwszy wspólny potomek będzie synem. Oboje z niecierpliwością wyczekują jego narodzin.

„Tworzymy piękną rodzinę. Kochamy nasze dziecko i jesteśmy wdzięczni, że dzięki in vitro możemy się nim cieszyć” – podsumowuje szczęśliwa przyszła mama.

Kolejny syn gwiazdy telenoweli

Zdjęcie Dziedziczka Michelle Renaud: rodzicielstwo dzięki in vitro, zdradziła płeć dziecka!

Dla Michelle Renaud to już drugi syn. Aktorka wychowuje pierworodnego Marcelo. Chłopiec przyszedł na świat 6 lat temu, kiedy gwiazda była w związku z Josém Luisem Reséndizem.

Starszy syn Michelle Marcelo
Młodszy syn Michelle Nienarodzone dziecko z Matiasem

Teraz, będąc w związku małżeńskim z Matiasem Novoa, doczeka się kolejnego potomka płci męskiej. Marcelo zyska braciszka, z którym będzie mógł się bawić i razem dorastać.

Rodzina Michelle Renaud rozrasta się więc o kolejnego przyszłego piłkarza. Aktorka z uśmiechem na ustach podsumowała w wywiadzie, że w ich domu powstaje męska drużyna sportowa.

Podsumowanie

W artykule przedstawiono wyznania Michelle Renaud na temat jej rodzicielstwa dzięki metodzie in vitro. Gwiazda serialu "Dziedziczka" wraz z mężem zdecydowała się na zapłodnienie pozaustrojowe, aby zajść w ciążę. Aktorka opowiedziała o szoku hormonalnym, jaki przeżyła po zabiegu. Ponadto Michelle zdradziła płeć dziecka - para spodziewa się chłopca, który będzie drugim synem aktorki.

Artykuł przybliża decyzję Michelle Renaud o wyborze in vitro jako metody na rodzicielstwo. Gwiazda szczerze opisuje swoje odczucia w trakcie procedury oraz radość z faktu, że ona i mąż doczekają się upragnionego dziecka - syna.

Najczęściej zadawane pytania

Michelle Renaud początkowo chciała zajść w ciążę w naturalny sposób ze swoim mężem Matiasem. Jednak lekarz pary zasugerował im wybór metody in vitro, argumentując, że będzie ona bezpieczniejsza dla zdrowia przyszłej mamy.

Aktorka przyznaje, że in vitro wywołało u niej silny szok hormonalny. Odczuwała smutek, niepewność i złość. Martwiła się także, czy zabieg się powiedzie i od razu zajdzie w ciążę.

Michelle mogła liczyć na wsparcie swojego męża Matiasa. Towarzyszył jej podczas całej procedury. Dodawał otuchy, gdy płakała, a także uspokajał w momentach zwątpienia.

Aktorka zdradziła w wywiadzie, że spodziewa się chłopca. „To kolejny chłopiec! Przejdźmy do drużyny piłkarskiej” – powiedziała. Dla Michelle będzie to drugi syn.

Informacja o tym, że ich pierwszy wspólny potomek będzie synem, wywołała u pary ogromną radość. Z niecierpliwością wyczekują narodzin chłopca. Kochają dziecko i są wdzięczni za możliwość rodzicielstwa dzięki in vitro.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.