Facundo Arana: jak wygląda dziś bożyszcze fanek?

Facundo Arana: jak wygląda dziś bożyszcze fanek?
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień09.02.2024 | 5 min.

Facundo Arana zyskał ogromną popularność dzięki roli zbuntowanego anioła Ivo w serialu "Zbuntowany anioł". Produkcja ta podbiła serca fanek na całym świecie w latach 90. Arana stał się prawdziwym bożyszczem i idolem nastolatek. Od premiery serialu minęło już ponad 20 lat. Jak więc prezentuje się dziś ten przystojny aktor? Czy nadal jest tak samo atrakcyjny jak za młodu? W niniejszym artykule sprawdzimy, jak obecnie wygląda bożyszcze fanek sprzed lat.

Zbuntowany Anioł. W serii i w życiu

Facundo Arana zyskał ogromną popularność dzięki roli zbuntowanego anioła Ivo w serialu "Zbuntowany anioł". Serial ten był emitowany w latach 1997-1998 i podbił serca fanek na całym świecie.

Wcielający się w główną rolę Facundo Arana stał się prawdziwym bożyszczem i idolem nastoletnich dziewcząt. Jego buntowniczy, lecz uroczy i wrażliwy anioł zakochał w sobie miliony fanek.

Serial przedstawiał historię niebiańskiego anioła, który został wygnany na ziemię za niesubordynację. Tam zakochuje się w pięknej dziewczynie o imieniu Natalia. Razem przeżywają burzliwą miłość, a Ivo chroni Natalię przed niebezpieczeństwami.

Chemia pomiędzy odtwórcami głównych ról była tak wielka, że wiele osób spekulowało na temat ich romanu również w prawdziwym życiu. Facundo Arana stał się prawdziwym marzeniem kobiet na całym świecie.

Popularność również poza ekranem

Serial "Zbuntowany anioł" z miejsca stał się ogromnym hitem i przyniósł Facundo Aranowi międzynarodową sławę. Aktor z dnia na dzień zyskał rzesze oddanych fanek w wielu krajach.

Jego kolorowe zdjęcia trafiały na okładki pism młodzieżowych, a on sam był gościem najpopularniejszych talk-show. W szczytowym momencie popularności otrzymywał ponad 5 tysięcy listów dziennie od wielbicielek z całego świata.

Bożyszcze fanek w latach 90.

Facundo Arana jako przystojny, mroczny i buntowniczy Ivo z miejsca zdobył uwielbienie fanek. Jego długie, ciemne włosy, blada cera i poetycka dusza zaczarowały nastoletnie dziewczyny na całym świecie.

Magia ekranowego duetu Ivo i Natalia utkwiła w pamięci kilku pokoleń nastolatek, dla których serial stał się kultową produkcją. Chemia między Facundo a jego telewizyjną partnerką przełożyła się na ich niezwykłą kinową magię.

Wiele lat po zakończeniu serialu wciąż były organizowane fankluby, realizowano o nim programy telewizyjne, a Facundo Arana pozostawał niezapomnianym bożyszczem fanek z młodzieńczych lat.

Przyjazd Ivo na Ziemię był spełnieniem marzeń każdej dziewczyny - uroczy i wrażliwy anioł, który wiecznie będzie przy tobie i cię kocha.

Czytaj więcej: Ken z Big Brothera po latach. Nowy wygląd Łukasza Wiewiórskiego

Dziś ma już po 50 w życiu

Od premiery ostatniego odcinka "Zbuntowanego anioła" minęło już ponad ćwierć wieku. Jego odtwórca, Facundo Arana, jest dziś dojrzałym mężczyzną.

Urodzony w 1971 roku aktor obchodził w zeszłym roku swoje 50. urodziny. Nie jest już buntowniczym nastolatkiem, choć wciąż pozostaje aktywny zawodowo i uczestniczy w nowych projektach filmowych oraz telewizyjnych.

Prywatnie Facundo był dwukrotnie żonaty i ma troje dzieci. Obecnie jego partnerką jest 41-letnia argentyńska aktorka, María Susini, z którą mają córkę India.

Rok produkcji serialu "Zbuntowany anioł" 1997-1998
Wiek Facundo Arany w trakcie kręcenia serialu 26 lat
Obecny wiek Facundo Arany 51 lat

Jak wygląda obecnie?

Facundo Arana: jak wygląda dziś bożyszcze fanek?

Z pewnością wielbicielki Facundo Arany zastanawiają się, jak ich ekranowy idol prezentuje się po latach. Po 50-tce wciąż może pochwalić się wysportowanym ciałem i wyrzeźbionymi rysami twarzy.

Nie ma już jednak charakterystycznej dla Ivo długiej, kruczoczarnej fryzury. Teraz nosi krótsze, siwiejące włosy i niewielką brodę, która dodaje mu męskiego uroku.

Pozostaje atrakcyjnym mężczyzną, choć cechy buntowniczego nastolatka zostały zastąpione przez dojrzałego mężczyznę. Wciąż jest rozchwytywanym aktorem, grającym w filmach i serialach.

Czy nadal jest atrakcyjny?

Facundo Arana bez wątpienia przeszedł długą drogę od telewizyjnego debiutu jako Ivo. Dziś jest dojrzałym mężczyzną, który wciąż jednak zachwyca urodą i charyzmą.

Świadczą o tym liczne komentarze jego fanek w mediach społecznościowych. Wielbicielki podkreślają, że nadal uważają go za niezwykle atrakcyjnego mężczyznę.

atkę kobiet. Jego charyzmatyczna osobowość, wyrzeźbione rysy twarzy i wciąż dobrą formę fizyczną doceniają fanki w różnym wieku.

Widać zatem wyraźnie, że popularność oraz atrakcyjność tego aktora nie gasną mimo upływu lat. Nadal jest lubianym i podziwianym artystą, który na zawsze pozostanie w pamięci fanek jako zbuntowany anioł Ivo.

Buntowniczy duchem nastolatek na zawsze zapisał się w sercach dziewcząt z lat 90. Jego serialowa historia miłosna z Natalią do dziś wywołuje westchnienia wielbicielek.

A Facundo Arana udowadnia, że można pozostać pragnieniem kobiet także po 50-tce. Wystarczy tylko charyzma, urok osobisty i odrobina buntu w oczach, by na zawsze zostać w pamięci fanek jako ich wymarzony anioł.

Podsumowanie

W niniejszym artykule przyjrzeliśmy się aktorowi Facundo Aranie, który zyskał popularność dzięki roli zbuntowanego anioła Ivo w kultowym już dziś serialu. W latach 90. był prawdziwym bożyszczem nastoletnich fanek.

Przypomnieliśmy historię produkcji, wspominaliśmy o niesamowitej sławie i atrakcyjności Arana oraz chemii na ekranie z serialową partnerką. Sprawdziliśmy także, jak aktor prezentuje się dziś, gdy ma już po 50-tce oraz czy w oczach fanek wciąż jest atrakcyjny.

Najczęściej zadawane pytania

Serial "Zbuntowany anioł" z Facundo Araną w roli głównej był emitowany w latach 1997-1998. Opowiadał historię niebiańskiego anioła Ivo, który został wygnany na Ziemię.

Facundo Arana urodził się w 1971 roku. W momencie realizacji serialu "Zbuntowany anioł" miał 26 lat. Była to jedna z jego pierwszych głównych ról, która przyniosła mu ogromną popularność.

Aktor ma obecnie 51 lat. Wciąż jest aktywny zawodowo, gra w filmach i serialach. Wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek - dba o formę fizyczną. Ma siwiejące, krótsze włosy i niewielką brodę.

Przystojny, młody i buntowniczy Facundo Arana jako anioł Ivo z miejsca podbił serca nastoletnich dziewcząt na całym świecie. Jego rola, uroda oraz chemia z serialową partnerką zapewniły mu oddane fanki i status bożyszcza.

Mimo że aktor ma już po 50-tce, wciąż uznawany jest przez fanki za niezwykle atrakcyjnego. Doceniają jego niezmienną charyzmę, przystojne rysy twarzy oraz wysportowaną sylwetkę. Uwielbienie fanek trwa od czasów serialu.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły