Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca

Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień30.12.2023 | 6 min.

Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca. W miniony piątek po południu miał miejsce dramatyczny incydent w jednym z mieszkań w Ostrowie. 63-letni mężczyzna pijany zaatakował nożem własnego syna, powodując u niego poważne obrażenia. Poszkodowany 38-latek trafił do szpitala, gdzie jego stan określono jako średni. Sprawca został zatrzymany przez policję. Niestety, nie jest to pierwszy tego typu atak w Ostrowie w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej 17-letnia dziewczyna zaatakowała nożem swoją babcię. Na szczęście starsza pani przeżyła.

Zatrzymanie pijanego ojca za atak nożem

Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca. W piątek po południu miał miejsce dramatyczny incydent w jednym z mieszkań w Ostrowie. 63-letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zaatakował nożem własnego 38-letniego syna. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala.

Jak poinformowała rzeczniczka policji w Ostrowie, Małgorzata Michaś, na miejscu zdarzenia pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy dokładnie wyjaśniają przebieg tego zdarzenia. 63-letni napastnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Był nietrzeźwy w chwili ataku.

Stan poszkodowanego oceniany jako średni

Lekarze określają stan ranionego 38-latka jako średni. Po wstępnej stabilizacji w ostrowskim szpitalu mężczyzna został przeniesiony na oddział chirurgiczny, gdzie będzie dochodził do zdrowia.

Niestety, jak podkreśla rzeczniczka, nie jest to pierwszy tego typu atak z użyciem noża w Ostrowie w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej 17-letnia dziewczyna zaatakowała nożem swoją babcię. Starsza pani na szczęście przeżyła.

Syn hospitalizowany po ugodzeniu nożem

W piątek po południu w jednym z mieszkań w Ostrowie doszło do rodzinnej tragedii. Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca - 63-letni ojciec będąc pod wpływem alkoholu zaatakował nożem własnego syna.

38-letni mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jak informuje rzeczniczka policji w Ostrowie, stan rannego jest średni, ale stabilny. Po wstępnym leczeniu poszkodowany został przeniesiony na oddział chirurgiczny.

To kolejny taki przypadek w ostatnich dniach w Ostrowie - podkreśla rzeczniczka.

17-latka zaatakowała babcię

Przypomnijmy, że zaledwie tydzień temu doszło do podobnego ataku - 17-letnia dziewczyna zaatakowała nożem swoją babcię. Starsza pani na szczęście przeżyła. Młoda kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i trafiła do aresztu. Grozi jej nawet 25 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej: Pokonał nowotwór, odmówił chemioterapii, wszystko pod kontrolą lekarza

Policja bada okoliczności ataku nożownika

Jak już informowaliśmy, w miniony piątek w jednym z mieszkań w Ostrowie doszło do rodzinnej tragedii. Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca - 63-letni ojciec pod wpływem alkoholu zaatakował nożem swojego 38-letniego syna, powodując u niego poważne obrażenia.

Poszkodowany: 38-letni mężczyzna (syn napastnika)
Napastnik: 63-letni, pijany ojciec ofiary

Jak poinformowała rzeczniczka policji w Ostrowie, Małgorzata Michaś, funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. 63-latek został zatrzymany i był nietrzeźwy.

Kolejna napaść z użyciem noża

Niestety, policja odnotowała w ostatnim czasie w Ostrowie już drugi tego typu atak. Przypomnijmy - tydzień wcześniej 17-latka zaatakowała nożem swoją babcię. Kobieta na szczęście przeżyła.

Teraz będziemy śledzić dalszy rozwój wydarzeń w tej bulwersującej sprawie pijanego ojca, który ranił nożem własnego syna. Mamy nadzieję, że poszkodowany 38-latek szybko wróci do zdrowia.

Podejrzany był nietrzeźwy w chwili zdarzenia

Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca

Ostrów podczas awantury ranił syna nożem pijany sprawca - to nagłówek, który mrozi krew w żyłach. W piątek w jednym z mieszkań doszło do szokującego ataku 63-letniego ojca na własnego 38-letniego syna. Mężczyzna był pijany.

Jak przekazała rzeczniczka policji w Ostrowie, Małgorzata Michaś, 63-latek był nietrzeźwy, gdy zaatakował syna nożem, zadając mu poważne obrażenia. Poszkodowany trafił do szpitala, a jego napastnik - ojciec, został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

  • napastnik był pijany w chwili ataku
  • ranił nożem własnego syna
  • poszkodowany w stanie średnim

To kolejny wstrząsający atak z użyciem noża w Ostrowie. Przed tygodniem 17-latka zaatakowała w ten sposób swoją babcię. Mamy nadzieję, że to ostatnie tego typu dramatyczne zdarzenia w mieście.

Stan poszkodowanego oceniany jako średni

38-letni syn napastnika trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jego stan lekarze oceniają jako średni. Mężczyzna przeszedł wstępną stabilizację, a następnie został przeniesiony na oddział chirurgiczny, gdzie rozpoczął proces dochodzenia do zdrowia.

Miejmy nadzieję, że uda mu się jak najszybciej powrócić do pełni sił po tym koszmarze, jaki przeżył z rąk własnego, pijanego ojca.

Podsumowanie

Przedstawiona historia pokazuje, jak alkohol może doprowadzić do tragedii w relacjach rodzinnych. Pijany 63-latek zaatakował nożem własnego syna, zadając mu poważne rany. Na szczęście poszkodowany przeżył, choć jego stan był oceniany jako średni. Miejmy nadzieję, że mężczyzna wróci do zdrowia i będzie mógł zostawić to koszmarne zdarzenie za sobą.

Napastnik - ojciec 38-latka, został zatrzymany przez policję. Był pijany w chwili ataku na syna. Nie wiemy, co popchnęło go do tak szokującego czynu, jednak alkohol najprawdopodobniej odegrał tu kluczową rolę. Być może doszło do jakiejś awantury rodzinnej, która pod wpływem upojenia przybrała dramatyczny obrót.

To drugi w ostatnim czasie atak z użyciem noża w Ostrowie. Wcześniej 17-latka zaatakowała babcię. Policja musi dokładnie zbadać te sprawy i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Być może potrzebne są dodatkowe działania profilaktyczne lub zmiany przepisów, by do podobnych sytuacji nie dochodziło.

Cała historia pokazuje także, jak ważne są relacje rodzinne i wzajemny szacunek niezależnie od wieku czy pokrewieństwa. Brak poszanowania drugiego człowieka i nietolerancja mogą doprowadzić do tragedii takiej jak opisana tutaj. Dlatego zwracajmy uwagę na naszych bliskich i reagujmy, gdy widzimy niepokojące sygnały.

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiadomo dokładnie, co skłoniło 63-latka do tak dramatycznego kroku. Prawdopodobnie doszło do jakiejś kłótni czy awantury rodzinnej, która pod wpływem alkoholu przybrała tak tragiczny obrót. Być może mężczyźni od dawna mieli napięte lub konfliktowe relacje. Niestety na razie policja nie ujawnia motywów tego szokującego ataku.

Stan poszkodowanego mężczyzny określany jest przez lekarzy jako średni, ale stabilny. Po ataku trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Przeszedł tam wstępną stabilizację, a następnie został przeniesiony na oddział chirurgiczny, gdzie rozpoczął proces powrotu do zdrowia.

Jak podkreśla rzeczniczka policji, jest to drugi podobny incydent w Ostrowie w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej 17-latka zaatakowała nożem swoją babcię, na szczęście bez skutku śmiertelnego. Być może konieczne będzie wzmocnienie działań prewencyjnych, by uniknąć takich dramatów.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Był nietrzeźwy podczas ataku na syna. Za przestępstwo z użyciem niebezpiecznego narzędzia i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przede wszystkim należy reagować na sygnały o przemocy czy konfliktach w rodzinach. Warto też edukować społeczeństwo na temat negatywnych skutków nadużywania alkoholu, który często eskaluje agresję. Może też pomóc większa dostępność specjalistycznej pomocy dla osób z problemami.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.