Streszczenie odc. 184-187: Yaman zaczyna okazywać sympatię Zuhal w Dziedzictwo.

Streszczenie odc. 184-187: Yaman zaczyna okazywać sympatię Zuhal w Dziedzictwo.
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień28.12.2023 | 7 min.

W najnowszych odcinkach serialu "Dziedzictwo" Yaman zaczyna okazywać sympatię Zuhal, co wzbudza zazdrość Seher. Seher podejmuje decyzję o wyjeździe z Yusufem, nie mogąc znieść napiętej atmosfery z Yamanem. Tymczasem Bora przekonuje Neslihan, by nie zrywała z nim znajomości, a Ibrahim wycofuje podanie o przeniesienie. Frat z kolei spędza miło czas z Neslihan, która jest nim oczarowana.

Yaman udaje przed domownikami

W najnowszych odcinkach serialu "Dziedzictwo" Yaman stara się utrzymywać pozory idealnego związku przed innymi domownikami. Kiedy w rezydencji pojawiają się pracownicy opieki społecznej, Yaman i Seher udają kochającą się parę. Dzięki temu psycholog i pedagog nie mają żadnych wątpliwości, że wszystko u nich układa się pomyślnie.

Jednak gdy Yaman i Seher zostają sami, mężczyzna zdejmuje maskę troskliwego partnera. Zachowuje się wobec Seher arogancko i bezwzględnie, nie bacząc na jej uczucia. Doprowadza to do coraz większych napięć między nimi.

Rosnące napięcia między Yamanem a Seher

Yaman nie okazuje żadnych uczuć wobec Seher, gdy nie ma w pobliżu świadków. Traktuje ją instrumentalnie, jak przedmiot mający uwiarygodnić ich związek w oczach innych. Seher coraz trudniej to znieść, zwłaszcza widząc, jak Yaman potrafi być czarujący wobec obcych osób.

W końcu dochodzi między nimi do otwartej kłótni. Seher nie może już dłużej akceptować nieustannej zmiany nastrojów Yamana ani jego aroganckiego zachowania. Żąda wyjaśnień, lecz Yaman unika konfrontacji. W odwecie zakazuje jej opuszczać rezydencję bez swojej zgody.

Seher chce wyjechać z Yusufem

Rosnące napięcia i brak porozumienia z Yamanem sprawiają, że Seher podejmuje decyzję o wyjeździe z domu razem z Yusufem. Nie jest w stanie dłużej znosić toksycznej atmosfery ani nieustannych awantur z Yamanemem pod jednym dachem.

Ma też nadzieję, że z dala od Yamana będzie mogła spokojnie zająć się wychowaniem Yusufa. Chłopiec również cierpi z powodu napięć panujących w domu, co negatywnie wpływa na jego rozwój. Dlatego Seher postanawia zabrać go ze sobą.

Jednak Yaman może stanąć na przeszkodzie jej planom. Nie pozwoli łatwo odejść Seher, zwłaszcza z Yusufem. Być może będzie musiała podjąć desperackie kroki, by uwolnić się spod jego wpływów.

Możliwe scenariusze

Istnieje kilka możliwych scenariuszy rozwoju wydarzeń po podjęciu przez Seher decyzji o wyprowadzce:

 • Yaman fizycznie uniemożliwia jej wyjazd, dochodzi do eskalacji konfliktu
 • Seher ucieka potajemnie z Yusufem, Yaman organizuje pościg
 • Rodzina i przyjaciele przekonują Yamana, by pozwolił Seher odejść

W każdym razie można się spodziewać dramatycznych scen i wielu zwrotów akcji. Wyjazd Seher z pewnością wzbudzi silne emocje i popchnie fabułę serialu do przodu.

Czytaj więcej: Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podlasiu jakie znasz

Yaman zazdrości Seher i zaczyna okazywać sympatię Zuhal

Choć Yaman traktuje instrumentalnie związek z Seher, to jednocześnie odczuwa wobec niej zazdrość i niechętnie patrzy na jej kontakty z innymi mężczyznami.

Kiedy Seher wychodzi z domu bez jego pozwolenia, Yaman automatycznie zakłada, że poszła na spotkanie ze swoim dawnym adoratorem Selimem. W odwecie postanawia zacząć okazywać sympatię Zuhal, sekretarce pracującej z nim w firmie.

Robi to jedynie po to, by wzbudzić zazdrość w Seher i dać jej nauczkę. Nie pała do Zuhal żadnymi głębszymi uczuciami. Wykorzystuje ją instrumentalnie do realizacji własnych celów.

Zazdrość Yamana wobec Seher pokazuje, że mimo braku miłości, wciąż coś ich ze sobą łączy. Być może uczucia jeszcze się w nim obudzą i znajdą wspólny język. Jednak na razie Yaman postępuje bardzo egoistycznie, nie licząc się z niczyimi uczuciami.
Możliwe scenariusze dalszego rozwoju relacji z Zuhal:
 • Zbliżenie z Zuhal to tylko gra pozorów ze strony Yamana
 • Yaman faktycznie zakochuje się w Zuhal
 • Zuhal odrzuca zaloty Yamana

Bora przekonuje Neslihan, żeby nie zrywała znajomości

Streszczenie odc. 184-187: Yaman zaczyna okazywać sympatię Zuhal w Dziedzictwo.

Tymczasem w wątku Neslihan i Bory również dzieją się emocjonujące rzeczy. Początkowo Neslihan była urzeczona Borą, który pomógł jej wyjść z aresztu. Jednak później, widząc jego nonszalancki styl bycia i brak troski o konwenanse, zaczęła mieć wątpliwości co do tej znajomości.

Kiedy ludzie zaczęli szydzić z jej nie markowego stroju podczas randki z Borą, Neslihan bardzo to przeżyła. Zdecydowała się zerwać z Borą, nie czując się z nim dobrze. Jednak Bora nie zamierza się poddawać - przekonuje ją, żeby dała mu jeszcze jedną szansę.

Obiecuje jej, że zapisze ją na prestiżowy kurs dla projektantów mody, by mogła rozwijać swoje pasje i aspiracje. To podziałało - Neslihan ponownie zaczyna się w nim podkochiwać. Nie wie jednak nic o jego prawdziwych, egoistycznych intencjach.

Przyszłość relacji Neslihan i Bory

Trudno przewidzieć, jak potoczy się ta znajomość. Z jednej strony między bohaterami zaiskrzyło, ale z drugiej strony dzieli ich zbyt wiele różnic. Czy zdołają je przezwyciężyć i zbudować trwałą relację? A może to tylko chwilowe zauroczenie, które szybko wygaśnie?

Być może ktoś z otoczenia Neslihan, na przykład ciotka Adalet, otworzy jej oczy na nietrwały charakter Borą i namówi do zakończenia tej znajomości? Wiele może się jeszcze wydarzyć w tym wątku fabularnym.

Ibrahim wycofuje podanie o przeniesienie

W ostatnich odcinkach serialu Ibrahim podjął decyzję o złożeniu podania o przeniesienie do innego wydziału policji. Chciał w ten sposób odciąć się od toksycznych wpływów Czarnej, swojej matki zastępczej.

Jednak ostatecznie wycofał wniosek i postanowił pozostać w obecnym zespole śledczym. Zadecydowała o tym szczera rozmowa z Czarną, podczas której dostrzegł jej drugie oblicze - troskliwej opiekunki traktującej go jak rodzinę.

Czarna wyznała Ibrahimowi, że to właśnie dzięki pracy w policji zaznała, czym jest prawdziwa więź rodzinna. Błaga go, by nie odchodził, bo ona nie wyobraża sobie dalszej pracy bez niego. Te słowa wzruszają Ibrahima i skłaniają do zmiany decyzji.

Przyszłość relacji Ibrahima i Czarnej

Mimo początkowych napięć Ibrahim i Czarna znaleźli wspólny język i porozumienie. Być może uda im się teraz zbudować relację opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku? Wiele będzie zależeć od tego, czy Czarna nadal będzie chciała kontrolować każdy krok Ibrahima.

Jeśli nauczy się traktować go bardziej podmiotowo, być może ich związek przetrwa próbę czasu. Jednak jeśli w dalszym ciągu będzie go dusić swoją nadopiekuńczością, to niestety ich drogi się rozejdą.

Frat spędza czas z Neslihan

Tymczasem Frat również próbuje zwrócić na siebie uwagę Neslihan. Odwiedza ją w rezydencji i stara się poprawić jej nastrój po trudnych przejściach.

Okazuje jej wsparcie i zrozumienie, czym zyskuje jej sympatię. Być może to właśnie on, a nie pozbawiony skrupułów Bora, okaże się właściwym wyborem dla zranionej życiem Neslihan?

Na razie Frat po prostu towarzyszy jej w trudnych chwilach. Jednak z czasem między nimi może zaiskrzyć. Tym bardziej że łączą ich podobne doświadczenia życiowe.

Być może to właśnie Frat okaże się tym jedynym, który potrafi docenić wrażliwość Neslihan i obdarzyć ją nie tylko zrozumieniem, ale i prawdziwą miłością?

Podsumowanie

W podsumowaniu najnowszych odcinków "Dziedzictwa" nie sposób pominąć wątku Yamana i Seher. Choć na początku udają idealną parę, z czasem między nimi narastają poważne napięcia. Seher podejmuje nawet decyzję o wyprowadzce z Yusufem, nie mogąc znieść toksycznej atmosfery. Tymczasem zazdrosny Yaman zaczyna okazywać sympatię Zuhal.

Równie emocjonująco rozwija się relacja Borą i Neslihan. Choć początkowo była nim oczarowana, z czasem zaczęła mieć wątpliwości co do tej znajomości. Bora nieustępliwie przekonuje ją jednak, żeby dała mu kolejną szansę. Czyżby planował ją wykorzystać?

Warto także zwrócić uwagę na wątek Ibrahima i Czarnej. Po burzliwym początku ich relacji, ostatecznie Ibrahim wycofuje podanie o przeniesienie, poruszony szczerą rozmową z Czarną. Być może uda im się teraz zbudować opartą na szacunku więź?

Oprócz tego Frat stara się wesprzeć Neslihan w trudnych chwilach. Być może to właśnie on okaże się tym jedynym, który potrafi docenić jej wrażliwość i obdarzyć prawdziwą miłością?

5 Podobnych Artykułów:

 1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
 2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
 3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
 4. Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
 5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.