Streszczenie odcinków 115-119 Złotego Chłopaka: Esmeralda atakuje Kazima.

Streszczenie odcinków 115-119 Złotego Chłopaka: Esmeralda atakuje Kazima.
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora15.02.2024 | 5 min.

Esmeralda atakuje Kazima po tym, jak Seyran uciekła z domu i nie wróciła na noc. Kazim jest wściekły i chce odesłać Seyran do Antep. Ferit próbuje uratować ukochaną i umawia się z nią na lotnisku, aby razem uciec. Niestety Seyran spóźnia się na spotkanie. Gdy Kazim dowiaduje się, że dziewczyna uciekła, Esmeralda rzuca się na niego i go bije. Odcinki 115-119 serialu Złoty Chłopak przynoszą wiele emocjonujących zwrotów akcji w miłosnej historii Ferita i Seyran.

Esmeralda atakuje Kazima po ucieczce Seyran

Złoty chłopak opowiada o burzliwych losach młodego mężczyzny Ferita i jego ukochanej Seyran. Odcinki 115-119 przynoszą wiele zwrotów akcji w tej emocjonującej historii miłosnej.

Kazim jest wściekły, gdyż Seyran nie wróciła na noc do domu. Wciąż liczy na jej ślub z Tarikiem. Postanawia odesłać ją i ciotkę Esmeraldę do Antep. Przed wyjazdem Ferit planuje zorganizować ucieczkę. Umawia się z Seyran na lotnisku.

Seyran jednak nie wraca do domu na czas i Esme chce ratować sytuację. Rzuca się na Kazima i go bije. Wybucha awantura, podczas której do domu wraca Seyran.

Ferit szuka Seyran na lotnisku

Pod wpływem brata Orhana, Seyran zmienia plany. Ferit czeka na ukochaną na lotnisku, lecz ona się nie pojawia.

Złoty chłopak jest zdesperowany. Nie rozumie, co się stało z jego ukochaną. Zrozpaczony Orhan prosi o pomoc ojca Halisa. Tymczasem Seyran jedzie z ciotką do Antep. Ferit postanawia śledzić Kazima, licząc, że doprowadzi go do Seyran.

Poszukiwania Seyran

Ferit próbuje się dowiedzieć, gdzie przebywa Seyran. Dzwoni do jej rodziny i znajomych, lecz nikt nie chce zdradzić jej kryjówki. Ferit nie rezygnuje i postanawia pojechać do Antep, gdzie mieszka ciotka dziewczyny.

Czytaj więcej: Fabryka gwiazd – najbardziej kontrowersyjne talent show w Polsce

Seyran jedzie z ciotką do Antep

Seyran wsiada do autobusu wraz z ciotką Esmeraldą i opuszcza Stambuł. Kazim wysyła ją do Antep, aby uniemożliwić jej spotkania z Feritem.

Dziewczyna jest smutna, że nie może być z ukochanym. Ma jednak nadzieję, że w Antep będzie mogła choć trochę odpocząć od presji rodziny.

Złoty chłopak tymczasem rozpaczliwie stara się odnaleźć ślad Seyran. Nie chce się poddać, dopóki jej nie odzyska.

Podróż do Antep

W drodze do Antep Seyran ma dużo czasu na przemyślenia. Zastanawia się, czy postąpiła słusznie, zostawiając Ferita bez pożegnania. Martwi się również o jego bezpieczeństwo i obawia się zemsty Kazima.

Spotkanie Seyran i Tarika na dworcu

Streszczenie odcinków 115-119 Złotego Chłopaka: Esmeralda atakuje Kazima.

Seyran dociera autobusem do Antep. Na miejscowym dworcu spotyka Tarika, syna dawnego wspólnika jej ojca.

Tarik wyznaje Seyran miłość i proponuje jej małżeństwo. Twierdzi, że tylko on jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo i dostatnie życie. Seyran jednak nie jest nim zainteresowana.

Tarik Syn dawnego wspólnika ojca Seyran, zakochany w dziewczynie i chce się z nią ożenić.
Seyran Nie jest zainteresowana małżeństwem z Tarikiem, kocha Ferita.

Złoty chłopak tymczasem nadal stara się odnaleźć Seyran, nie wiedząc, że spotkała Tarika.

Próba ucieczki Seyran i Ferita

Feritowi udaje się namierzyć Seyran w Antep. Para potajemnie umawia się na spotkanie w miejscowym sklepie, gdzie po raz pierwszy się poznali.

Złoty chłopak chce zorganizować ucieczkę z miasta, jednak Seyran jest pilnowana przez ludzi Tarika. Dziewczyna obawia się, że mężczyzna może zabić Ferita.

Mimo to para postanawia zaryzykować. Umówili się na spotkanie o świcie, aby razem opuścić Antep.

Plan ucieczki

Ferit szczegółowo opracowuje plan ucieczki, aby zminimalizować ryzyko. Chce zabrać Seyran i jak najszybciej opuścić miasto. Dziewczyna zgadza się na ten desperacki krok, pragnąc być z ukochanym.

Konfrontacja Tarika z parą zakochanych

Ferit i Seyran spotykają się o świcie, aby wspólnie uciec z Antep. Kiedy wychodzą na ulicę, zastępuje im jednak drogę Tarik ze swoimi ludźmi.

Dochodzi do konfrontacji, podczas której Tarik ostrzega Ferita, aby trzymał się z dala od Seyran. Grozi, że w przeciwnym razie zrobi mu krzywdę. Para zakochanych z trudem uchodzi z życiem.

Czy Feritowi i Seyran uda się w końcu być razem? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Złotego chłopaka.

Podsumowanie

Odcinki 115-119 serialu "Złoty chłopak" przynoszą wiele emocjonujących zwrotów akcji. Opowiadają o losach Ferita, który pragnie uciec z ukochaną Seyran. Niestety rodzina dziewczyny staje im na przeszkodzie. Gdy Seyran ucieka z domu, Esmeralda atakuje Kazima. Ferit bezskutecznie szuka Seyran na lotnisku. Tymczasem ona jedzie z ciotką do Antep, gdzie spotyka Tarika. Mimo gróźb Tarika, para zakochanych podejmuje próbę ucieczki z miasta. Te wciągające odcinki pełne są dramatycznych zwrotów akcji.

Streszczenie serialu "Złoty chłopak" pozwala śledzić losy głównych bohaterów i ich walkę o miłość. Te emocjonujące odcinki z pewnością satysfakcjonują fanów produkcji i zachęcą do oglądania dalszych przygód pary zakochanych.

Najczęściej zadawane pytania

Głównym bohaterem serialu Złoty chłopak jest młody mężczyzna o imieniu Ferit, który wraca z Ameryki do Turcji, wbrew woli swojego dziadka Halisa Korhana.

Esmeralda atakuje Kazima, ponieważ jest wściekła, że jej bratanica Seyran uciekła z domu i nie wróciła na noc. Chce w ten sposób bronić dziewczyny przed gniewem Kazima.

Seyran jedzie z ciotką Esmeraldą do Antep, gdzie na dworcu spotyka Tarika. Mimo jego gróźb, Seyran i Ferit podejmują próbę ucieczki z miasta. Ich losy w kolejnych odcinkach są niepewne.

Serial Złoty chłopak emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Odcinki można obejrzeć również online na platformie VOD.TVP.PL.

Dotychczas wyemitowano ponad 130 odcinków serialu Złoty chłopak. Produkcja cieszy się dużą popularnością w Polsce, co zwiększa szansę na kolejne sezony i odcinki tej tureckiej telenoweli.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora

Kino to moja pasja od zawsze, a na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy filmowych fabuł i ciekawostki ze świata rozrywki. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.