Streszczenie odcinków Na Wspólnej: 3771-3774 (19-22 lutego)

Streszczenie odcinków Na Wspólnej: 3771-3774 (19-22 lutego)
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora21.02.2024 | 7 min.

Streszczenie odcinków serialu "Na Wspólnej" zawiera podsumowanie wydarzeń z odcinków 3771-3774, które zostaną wyemitowane w dniach 19-22 lutego 2024 roku. W tych odcinkach nie zabraknie emocji - czeka nas ślub Darka i Kasi, pojawią się też dramatyczne wydarzenia związane z małżeństwami bohaterów. Dowiemy się, czy Aneta zburzy szczęście nowożeńców, a także jak potoczą się losy Sławka i Renaty po tym, jak Sławek zostanie postrzelony. Nie zabraknie też wątków rodzinnych - Kajtek postawi rodziców pod ścianą, a Maria będzie próbowała uratować małżeństwo Jarka i Elizy.

Wesele Darka i Kasi z domieszką nienawiści

W odcinku 3771 wyemitowanym 19 lutego odbędzie się długo wyczekiwane wesele Darka i Kasi. Niestety, uroczystość zostanie zakłócona, kiedy na weselu pojawi się była dziewczyna Darka, Aneta. Darek będzie przerażony na myśl o tym, co może się wydarzyć. Faktycznie, kiedy panna młoda zobaczy rywalkę, dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Kasia dobitnie da do zrozumienia Anetcie, że już nic nie może zrobić, bo Darek ostatecznie wybrał ją. Aneta będzie wściekła i zrobi wszystko, by zepsuć nowożeńcom ten wyjątkowy dzień.

Tymczasem goście weselni będą świadkami kłótni Damiana i Marii. Ta ostatnia przypadkowo usłyszy rozmowę męża z kolegą na temat jego zdrady. Będzie zdruzgotana tym, co się stało. Z kolei Jarek zwierzy się kumplowi, że żałuje, iż tak późno dowiedział się o romansie żony z Damianem.

Szampańska zabawa zakończona dramatycznie

Mimo początkowych napięć, Darek i Kasia będą się cieszyć swoim ślubem, tańcząc piękny pierwszy taniec. Jednak Aneta nie odpuści i zrobi wszystko, by zemścić się na nowożeńcach. Czy jej knowania okażą się skuteczne i zepsuje im ten wyjątkowy dzień?

Aneta zburzy szczęście Kasi i Darka?

W odcinku 3772, wyemitowanym 20 lutego, Kasia i Darek będą cieszyć się swoim małżeństwem, rozpakowując prezenty ślubne. Jednak radość szybko minie, kiedy dostaną tajemniczy bukiet kwiatów z niepokojącą karteczką. Darek domyśli się, że to sprawka Anety i będzie błagał żonę, by nie odbierała połączenia od nieznanego numeru.

Tymczasem Żaneta dowie się od Damiana, że spędził noc w biurze po tym, jak na weselu usłyszał publiczne wyznanie Jarka na temat romansu jego żony z Cieślikiem. Przyjaciółka będzie go pocieszać i pytać, czy jest w stanie Monice wybaczyć zdradę.

Walka o małżeństwo

Monika będzie rozpaczała z powodu swojego czynu i rozpadu małżeństwa. Kiedy Damian wróci do domu, po raz kolejny będzie błagać męża o wybaczenie i danie jej szansy. Tymczasem ich syn Kajtek zniknie, przez co Cieślikowie wpadają w panikę. Gdy w końcu odnajdą chłopca, postawi on rodziców pod ścianą i zażąda wyjaśnień. Czy w końcu dowie się całej prawdy o ich problemach małżeńskich?

Czytaj więcej: Co dzisiaj robią Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Anna Renusz, Sylwia Peretti? Królowe życia po programie

Kajtek stawia rodziców pod ścianą

W odcinku 3773 wyemitowanym 21 lutego Monika będzie szukać syna Kajtka, który zaginął po tym, jak rodzice okłamali go w sprawie swoich problemów małżeńskich. Damian pojedzie do szkoły chłopca, ale i tam go nie znajdzie. Kajtek niespodziewanie pojawi się jednak przed biurem ojca i oznajmi, że albo rodzice powiedzą mu prawdę, albo ucieknie na zawsze.

Maria z kolei będzie przekonana, że małżeństwo Jarka i Elizy ma poważne problemy po tym, co usłyszała na weselu Darka i Kasi. Postanowi zainterweniować i przekonać młodych, by sobie wybaczyli dla dobra rodziny. Małżonkowie będą w szoku zachowaniem babci.

Starcie pokoleń

Czy Kajtek w końcu dowie się całej prawdy o kłopotach małżeńskich swoich rodziców? A może Monika i Damian zdołają go jeszcze przekonać do swojej wersji wydarzeń? Tymczasem Maria będzie kontynuować misję ratowania małżeństwa Jarka i Elizy. Czy młodzi posłuchają starszej pani i dasz sobie szansę?

Bohater Sytuacja rodzinna
Darek i Kasia Nowożeńcy, których szczęście zakłóci była dziewczyna Darka
Damian i Monika Małżeństwo w kryzysie po ujawnieniu zdrady Moniki
Jarek i Eliza Ich związek jest zagrożony, Maria próbuje im pomóc

Brygida próbuje uwieść Roberta

Streszczenie odcinków Na Wspólnej: 3771-3774 (19-22 lutego)

W odcinku 3774, który zostanie wyemitowany 22 lutego, Brygida będzie wdzięczna Robertowi za pomoc w nauce. Postanowi to wykorzystać i uwieść prawnika. Jak zareaguje Tadeusiak na jej zaloty?

Tymczasem komendantka policji Kaja ostrzeże prokuratora Piaseckiego, że nie jest bezkarny. Gdy dowie się, że śledczy podsłuchuje Igę i Sławka, natychmiast uprzedzi kobietę. Niestety, Sławek wyruszy już wtedy na akcję i zostanie postrzelony przez zamaskowanego sprawcę.

Nieoczekiwany zwrot akcji

Czy życie Sławka będzie zagrożone po postrzale? Jak zareaguje Renata? Tymczasem Brygida nie zamierza się poddać i nadal będzie zabiegać o względy Roberta. Czy Tadeusiak ulegnie jej urokowi?

W odcinkach 3771-3774 serialu "Na Wspólnej" emocji z pewnością nie zabraknie. Czekają nas sceny dramatyczne, jak postrzelenie Sławka czy konfrontacja Kajtka z rodzicami, ale i momenty wzruszeń przy ślubie Darka i Kasi. Z pewnością warto śledzić losy bohaterów!

Maria chce uratować małżeństwo Jarka i Elizy

W odcinkach 3771-3774 dużo będzie się działo w małżeństwach głównych bohaterów serialu "Na Wspólnej". Maria, babcia Jarka, usłyszała na weselu Darka zdradę swojego wnuczka. Dlatego w odcinku 3773 postanawia zainterweniować i namówić małżonków do pojednania.

Jarek zwierzył się koledze, że żałuje, iż tak późno dowiedział się o romansie żony Elizy z Damianem. Maria będzie przekonana, że ich związek ma poważne problemy i zrobi wszystko, by do tego nie dopuścić. Przyjdzie do młodych małżonków i przekonywać ich będzie, że rozwód to ostateczność. Jarek i Eliza będą w szoku interwencją starszej pani.

Walka starszej pani o młode małżeństwo

Czy upór Marii przyniesie skutek i uda jej się uratować małżeństwo Jarka i Elizy? A może młodzi nie dadzą sobie pomóc i zdecydują się na rozwód? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu „Na Wspólnej”.

Sławek postrzelony przed domem

W odcinku 3774 wyemitowanym 22 lutego Sławek wyruszy na policyjną akcję, nie wiedząc, że został podsłuchany przez prokuratora Piaseckiego. Komendantka Kaja ostrzeże wprawdzie Igę, aby uprzedziła męża, ale będzie za późno. Gdy Sławek będzie wychodził z domu, padną strzały z broni palnej. Funkcjonariusz zostanie ciężko ranny.

Tymczasem Brygida będzie kontynuować zaloty w stosunku do Roberta. Prawnik stanie przed trudnym wyborem - dać się uwieść atrakcyjnej kobiecie czy pozostać wierny wartościom, którymi się kieruje.

Walka o życie

Czy rany postrzałowe okażą się śmiertelne dla Sławka? Jak zareaguje Renata? Czy policji uda się ustalić, kto oddał strzały i dlaczego? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej”.

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiono szczegółowe streszczenia odcinków 3771-3774 popularnego serialu "Na Wspólnej", które zostaną wyemitowane w dniach 19-22 lutego 2024 roku. Dowiemy się, co nowego spotka bohaterów - Darka, Kasię, Damiana, Monikę i wielu innych. Nie zabraknie emocjonujących scen, w tym ślubu z domieszką dramatu, postrzelenia funkcjonariusza czy konfrontacji syna z rodzicami. Fani serialu z pewnością nie będą zawiedzeni.

Streszczenia prezentują najważniejsze wątki i zwroty akcji z nadchodzących odcinków, dzięki czemu można dowiedzieć się, co czeka bohaterów. Zapowiada się wiele emocji. Serial "Na Wspólnej" od wielu lat przyciąga przed telewizory rzesze widzów i niezmiennie cieszy się popularnością.

Najczęściej zadawane pytania

Odcinki serialu „Na Wspólnej” o numerach 3771-3774 zostaną wyemitowane w dniach 19-22 lutego 2024 roku o godzinie 20:15 na antenie TVN.

W odcinkach nie zabraknie emocji – odbędzie się burzliwy ślub Darka i Kasi, Sławek zostanie postrzelony, Kajtek postawi rodziców pod ścianą, a Maria będzie próbowała uratować małżeństwo Jarka i Elizy. Fani serialu z pewnością będą zaskoczeni niektórymi zwrotami akcji.

Odcinki serialu „Na Wspólnej” są emitowane na antenie TVN o godzinie 20:15. Można je również obejrzeć w serwisie Player.pl – zarówno na żywo, jak i w dowolnym terminie po emisji w telewizji.

Serial „Na Wspólnej” od wielu lat gromadzi przed telewizorami rzesze widzów. Mimo upływu czasu wciąż przyciąga uwagę interesującymi wątkami fabularnymi i losami swoich bohaterów. To obecnie jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali obyczajowych.

Streszczenia wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków serialu „Na Wspólnej” znajdują się na stronie internetowej player.pl. Są tam także podsumowania najważniejszych wątków fabularnych z poszczególnych sezonów produkcji.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora

Kino to moja pasja od zawsze, a na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy filmowych fabuł i ciekawostki ze świata rozrywki. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.