Transmisja WOŚP online: godziny i miejsca łączenia ze sztabami

Transmisja WOŚP online: godziny i miejsca łączenia ze sztabami
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski15.02.2024 | 6 min.

Transmisja online z Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to świetna okazja, aby z bliska przyjrzeć się zbiórce i atmosferze tego wyjątkowego wydarzenia. W artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat godzin i miejsc, w których będzie można obejrzeć relację ze sztabów WOŚP w internecie. Dowiesz się, kiedy zaplanowano łączenia online oraz na jakich portalach będą one dostępne. Dzięki temu bez wychodzenia z domu będziesz mógł dołączyć do tego szczytnego wydarzenia i poczuć magiczną atmosferę Finału.

Oglądaj WOŚP 2024 na żywo online

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Hasłem 31. Finału jest „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. Podczas finału będzie można wesprzeć zbiórkę na walkę z sepsą poprzez wpłaty do puszek wolontariuszy lub licytacje.

Osoby, które nie będą mogły osobiście pojawić się w punktach zbiórki, mają szansę wziąć udział w wydarzeniu online. W internecie dostępna będzie relacja na żywo ze sztabów WOŚP w całej Polsce. Dzięki temu każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się atmosferze tego szczytnego wydarzenia.

Transmisję będzie można oglądać za darmo na stronie internetowej orkiestry, w serwisach społecznościowych oraz na platformach telewizyjnych. Poniżej znajdziesz szczegółowy rozkład godzinowy relacji online.

Plan transmisji ze sztabów w internecie

W niedzielę 29 stycznia zaplanowano liczne łączenia na żywo ze sztabami WOŚP. Będzie je można oglądać od rana do późnych godzin nocnych. Oto harmonogram transmisji z finału WOŚP 2023 w sieci:

 • 10:00 - pierwsze relacje ze sztabów w całej Polsce
 • 13:00 - podsumowanie dotychczasowej zbiórki
 • 15:30 - łączenia ze sztabami i rozmowy z wolontariuszami
 • 18:00 - wieczorne koncerty w ramach akcji
 • 20:00 - ogłoszenie wyników zbiórki w trakcie Finału
 • 22:00 - podsumowanie 31. Finału WOŚP

Warto śledzić relację przez cały dzień, aby być na bieżąco z atrakcjami przygotowanymi w ramach Orkiestry. Poza standardowymi łączeniami, będzie można zobaczyć występy artystów, rozmowy z ambasadorami akcji oraz licytacje unikatowych przedmiotów.

Kiedy łączenia ze sztabami WOŚP

Aby w pełni wczuć się w atmosferę WOŚP, warto włączyć transmisję już od samego rana. Od godziny 10:00 w internecie pojawiać się będą pierwsze relacje ze sztabów w całej Polsce. Będzie można zobaczyć jak przygotowują się wolontariusze, artyści oraz licytatorzy.

Kluczowe momenty transmitowane online to:

 • 13:00 - podsumowanie dotychczasowych wpłat do puszek
 • 15:30 - rozmowy z wolontariuszami oraz artystami
 • 18:00 - start wieczornych koncertów w ramach Finału

W szczytowym momencie Finału, czyli około godziny 20:00, ogłoszone zostaną oficjalne wyniki tegorocznej zbiórki WOŚP. Będzie to kluczowa informacja dla wszystkich, którzy wzięli udział w akcji. Warto mieć włączoną transmisję, aby usłyszeć podaną na żywo kwotę i poczuć radość z pomocy potrzebującym.

Czytaj więcej: Najlepsze polskie kryminały podobne do Forst. Które warto obejrzeć?

Gdzie obejrzeć WOŚP w internecie

Aby obejrzeć transmisję online z Finału WOŚP, nie trzeba szukać daleko. Relacja będzie dostępna na najpopularniejszych portalach internetowych i w mediach społecznościowych. Oto główne źródła streamingu z tegorocznej akcji:

 • Strona internetowa WOŚP
 • Profil WOŚP na Facebooku
 • Kanał WOŚP na YouTube
 • Serwis VOD.pl

Dzięki temu każdy będzie mógł wygodnie śledzić przebieg Orkiestry bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na wybrany portal i włączyć relację na żywo ze studia czy wybranego sztabu.

Transmisja Finału WOŚP w Playerze

Transmisja WOŚP online: godziny i miejsca łączenia ze sztabami

Jednym z głównych kanałów streamingowych niedzielnego Finału będzie Player. To darmowa usługa VOD od TVN, która udostępni na żywo transmisję WOŚP przez cały dzień. Relacja będzie dostępna po zalogowaniu się na stronie player.pl lub w aplikacji mobilnej.

Player zapewni nie tylko transmisję ze studia głównego, ale również liczne łączenia ze sztabami w całej Polsce. Będzie można zobaczyć kulisy największej organizacji charytatywnej w Polsce i poczuć tę wyjątkową atmosferę.

Relacja z koncertu WOŚP online za darmo

Obok standardowych łączeń, na uwagę zasługują transmitowane online koncerty organizowane w ramach WOŚP. Wystąpią na nich największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będzie to dodatkowa atrakcja dla widzów oglądających relację w sieci.

Obok standardowych łączeń, na uwagę zasługują transmitowane online koncerty organizowane w ramach WOŚP. Wystąpią na nich największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będzie to dodatkowa atrakcja dla widzów oglądających relację w sieci.

Koncerty odbędą się równolegle w kilku miastach Polski. Publiczność na miejscu jest ograniczona, jednak dzięki transmisji online występy artystów będzie mógł obejrzeć każdy. To świetna okazja, aby zobaczyć ulubionych wykonawców bez wychodzenia z domu.

Na jakich portalach oglądać WOŚP 2024

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za rok - 29 stycznia 2024. Podobnie jak w tym roku, będzie można śledzić relację online na najpopularniejszych stronach internetowych.

Sprawdź, gdzie będziesz mógł obejrzeć transmisję z kolejnego Finału WOŚP:

 • Strona internetowa orkiestry - wosp.org.pl
 • Profil WOŚP na Facebooku
 • Kanał WOŚP w serwisie YouTube
 • Player.pl - darmowy serwis streamingowy

Warto już teraz zapisać te strony w zakładkach, aby za rok nie szukać gdzie obejrzeć relację z WOŚP 2024. Transmisja online umożliwi ponownie wzięcie udziału w finale bez wychodzenia z domu.

Podsumowanie

Transmisja Finału WOŚP w internecie to świetna okazja do włączenia się w tę szlachetną akcję. Dzięki relacji online można z bliska przyjrzeć się pracy wolontariuszy, kulisom organizacji i przebiegowi zbiórki pieniędzy. W 2024 roku finał WOŚP ponownie będzie szeroko dostępny w sieci.

Podsumowanie

Transmisja online z Finału WOŚP to świetna okazja, aby aktywnie włączyć się w tę szlachetną akcję. Dzięki relacjom w internecie można śledzić przebieg zbiórki pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W 2024 roku kolejny Finał WOŚP z pewnością będzie szeroko dostępny online, umożliwiając wirtualny udział w wydarzeniu.

Oglądając transmisję ze studia głównego WOŚP i licznych sztabów, można poczuć tę wyjątkową atmosferę i energię płynącą z niesienia pomocy potrzebującym. To także okazja do wzięcia udziału w internetowych licytacjach gadżetów i spotkań z gwiazdami.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
 2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
 3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
 4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
 5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.