Piotr Lato wyrzucony z reality show! Po latach spotkał miłość życia w programie randkowym

Piotr Lato wyrzucony z reality show! Po latach spotkał miłość życia w programie randkowym
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski30.05.2024 | 3 min.

Piotr Lato, znany z pierwszej edycji kultowego reality show "Big Brother", został z niego wyrzucony po złamaniu regulaminu. Choć jego przygoda z telewizją zakończyła się szybciej niż się spodziewał, los miał dla niego inne plany. Po latach muzyk wziął udział w "The Voice of Poland", gdzie nie tylko spróbował swoich sił, ale również poznał miłość życia - Karolinę Charko. Ich drogi się połączyły, a marzenie o wspólnej karierze muzycznej zaczęło się spełniać.

Piotr Lato wyrzucony z popularnego reality show "Big Brother"

Gdybyśmy cofnęli się do początku XXI wieku, z pewnością z nostalgią wspominalibyśmy pierwsze polskie reality show - "Big Brother". Program emitowany na antenie TVN-u cieszył się rekordową popularnością, a jego uczestnicy stawali się prawdziwymi gwiazdami. Jednym z nich był Piotr Lato, powszechnie znany jako "Piciu".

Piotr Lato wszedł do Domu Wielkiego Brata jako zwyczajny chłopak z Warszawy, ale szybko stał się ulubieńcem widzów. Niestety, jego przygoda w reality show została brutalnie przerwana. Muzyk został wyrzucony z programu po złamaniu regulaminu, kiedy to ujawnił, na kogo oddał swój głos w tajnym głosowaniu.

Choć Piotr Lato opuścił "Big Brothera" jako czwarty uczestnik, zdążył na dobre zapisać się w pamięci widzów. Jego burzliwa osobowość i miłość do muzyki sprawiły, że fani z niecierpliwością oczekiwali na dalszy rozwój jego kariery.

Nieudany start w "The Voice of Poland", ale poznał miłość

Po odpadnięciu z "Big Brothera", Piotr Lato postanowił kontynuować swoją pasję do muzyki. Wziął udział w 4. edycji programu "Idol", ale bez większych sukcesów. Prawdziwa szansa na rozwinięcie skrzydeł nadarzyła się w 2011 roku, kiedy to uczestnik stanął przed trenerami reality dating show "The Voice of Poland".

Niestety, jego występ nie był wystarczająco przekonujący, aby odwrócić którykolwiek z foteli jurorskich. Pomimo porażki, Piotr Lato zyskał coś znacznie cenniejszego - miłość swojego życia. Na planie "The Voice of Poland" poznał Karolinę Charko, która doszła aż do ćwierćfinału show.

Połączyła ich wspólna pasja do muzyki, a iskra między nimi przerodziła się w prawdziwe uczucie. Para nie tylko rozpoczęła wspólne życie, ale również stworzyła muzyczny duet, łącząc swoje talenty na scenie.

Czytaj więcej: Wielka gwiazda Bridgertonów w kolejnym sezonie Heartstoppera! Niesamowite, o czym opowie Netflix

Po latach Piotr i Karolina razem wrócili do "The Voice"

Zdjęcie Piotr Lato wyrzucony z reality show! Po latach spotkał miłość życia w programie randkowym

Miłość czasem działa w nieoczekiwany sposób, a historia Piotra Lato i Karoliny Charko jest tego najlepszym przykładem. W 2021 roku, po dziesięciu latach od ich pierwszego spotkania, para ponownie pojawiła się na scenie "The Voice of Poland". Tym razem, jako zespół, trafili do drużyny Marka Piekarczyka.

  • Choć ich muzyczna przygoda zakończyła się na etapie nokautów, nie był to koniec ich wspólnej drogi.
  • Para wciąż tworzy muzykę i śledzi ich losy na wspólnym profilu na Instagramie.
  • Fani mogą tam zobaczyć, jak bardzo zmienił się Piotr Lato od czasów swojego debiutu w "Big Brotherze".

Choć początki były burzliwe, historia Piotra Lato i Karoliny Charko pokazuje, że miłość potrafi zwyciężyć wszelkie przeszkody. Ich wspólna pasja do muzyki połączyła ich drogi, a występ w reality dating show okazał się być zwrotnym punktem w ich życiu.

5 Podobnych Artykułów

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. M jak miłość zakończony? Fani oburzeni decyzją stacji
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły