Emisja serialu Kevin sam w Nowym Jorku w Polsacie - data i godzina.

Emisja serialu Kevin sam w Nowym Jorku w Polsacie - data i godzina.
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień02.01.2024 | 6 min.

Kevin sam w Nowym Jorku to kontynuacja przygód popularnego bohatera znanego z pierwszej części filmu Kevin sam w domu. Wielu widzów z niecierpliwością wyczekuje emisji tej kultowej już produkcji w telewizji Polsat. Niestety sequel nie pojawi się w święta Bożego Narodzenia. Na szczęście już wiemy, kiedy dokładnie zostanie wyemitowany film Kevin sam w Nowym Jorku. Zaplanowano go w ramówce telewizyjnej tuż po świętach. Sprawdźmy zatem, jaka jest data i godzina emisji tego wyczekiwanego sequela losów sympatycznego Kevina.

Oczekiwanie na wyemitowanie filmu w telewizji

Wielu widzów z utęsknieniem oczekuje na emisję drugiej części przygód Kevina w telewizji. Kevin sam w Nowym Jorku to kontynuacja losów sympatycznego chłopca, który poradził sobie sam w domu, gdy rodzina wyjechała na święta. Tym razem akcja filmu przenosi się do Nowego Jorku.

Fani produkcji z niecierpliwością wyczekują sequela i chcieliby obejrzeć go jak najszybciej. Niestety, stacja telewizyjna Polsat, która transmitowała pierwszą część filmu Kevin sam w domu, nie wyemituje drugiej części zaraz po świętach Bożego Narodzenia.

Widzowie przyzwyczaili się już, że losy Kevina co roku pojawiały się w telewizji właśnie tuż po świętach. Tym razem jednak emisja została zaplanowana na późniejszy termin. Kiedy więc będzie można obejrzeć upragniony film?

Kultowe produkcje na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to szczególny czas, kiedy w telewizji pojawia się wiele kultowych filmów, do których widzowie lubią wracać co roku. Jednym z symboli świąt jest z pewnością pierwsza część przygód Kevina - Kevin sam w domu.

Produkcja z 1990 roku opowiada o zapomnianym przez rodzinę 8-latku, który musi samodzielnie stawić czoło włamywaczom podczas świąt. Film od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i jest emitowany przez Polsat w Wigilię.

Wielu widzów nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez losów rezolutnego Kevina. Nic więc dziwnego, że oczekują również na emisję kontynuacji jego przygód w Nowym Jorku. Niestety, stacja postanowiła przełożyć ją na późniejszy termin.

Czytaj więcej: Magiczna kraina świętego mikołaja na mazurach - świąteczny klimat przez cały rok

Niecodzienny główny bohater produkcji filmowej

Główny bohater filmów o Keviniem sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku z pewnością wyróżnia się na tle innych postaci z produkcji świątecznych.

Kevin to 8-letni chłopiec, który zostaje sam w domu, gdy jego rodzina wyjeżdża na święta do Paryża. Musi poradzić sobie nie tylko z codziennymi obowiązkami, ale także obronić dom przed włamywaczami.

Mimo swojego młodego wieku Kevin jest niezwykle rezolutny, pomysłowy i odważny. Jego przygody w sequelu przenoszą się do Nowego Jorku, gdzie również musi stawić czoła przestępcom.

Niecodzienny 8-latek walczący ze złodziejami wzbudza sympatię i zainteresowanie wielu widzów. Nic dziwnego, że z utęsknieniem czekają na emisję kontynuacji jego perypetii.

Emisja kontynuacji losów Kevina

Emisja serialu Kevin sam w Nowym Jorku w Polsacie - data i godzina.

Kevin sam w Nowym Jorku to film z 1992 roku, który jest bezpośrednią kontynuacją losów tytułowego Kevina. Po przygodach w rodzinnym domu, tym razem przenosi się on do Nowego Jorku, gdzie również musi stawić czoła przestępcom.

Wielu widzów z utęsknieniem wyczekiwało na emisję sequela losów niezwykłego, odważnego chłopca. Niestety, tym razem stacja Polsat zdecydowała się przełożyć transmisję filmu na termin po świętach Bożego Narodzenia.

Dotychczas kontynuacja przygód Kevina emitowana była 25 grudnia, tuż po pierwszej części. W tym roku jednak telewizja postanowiła zmienić datę emisji na późniejszą.

Zaplanowana data emisji sequela

Choć fani Kevina muszą uzbroić się w cierpliwość, to jest też dobra wiadomość. Już wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się emisja wyczekiwanego sequela Kevin sam w Nowym Jorku.

Film zostanie wyemitowany w stacji Polsat już 1 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00. To zaledwie tydzień po świętach Bożego Narodzenia, więc widzowie nie będą musieli długo czekać na kontynuację przygód ulubionego bohatera.

Co więcej, dla tych, którzy nie zdążą obejrzeć produkcji tego dnia, przewidziano powtórkę. Odbędzie się ona nazajutrz, 2 stycznia o godzinie 8:05 rano.

Dogodna godzina emisji dla widzów

Zaplanowana na 1 stycznia godzina 20:00 wydaje się dogodnym terminem dla widzów. Jest to początek wieczoru, więc zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli okazję usiąść przed telewizorami, by obejrzeć dalsze losy Kevina.

Ponadto, następnego dnia o poranku, bo już o 8:05, przewidziano powtórkę filmu. Daje to szansę na obejrzenie go tym, którzy z różnych powodów nie mogli tego zrobić poprzedniego dnia.

Emisja Kevin sam w Nowym Jorku zaplanowana została z myślą o widzach, by jak najwięcej osób mogło wreszcie poznać kontynuację kultowej już historii nieustraszonego Kevina.

Podsumowanie

Artykuł przybliżył kulisy emisji sequelu przygód popularnego bohatera znanego z filmu „Kevin sam w domu”. Wielu widzów z utęsknieniem wyczekiwało na kontynuację losów sympatycznego, odważnego Kevina w filmie „Kevin sam w Nowym Jorku”. Niestety, emisja sequela nie odbyła się tuż po świętach Bożego Narodzenia, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Stacja Polsat zdecydowała się przesunąć datę transmisji na 1 stycznia. Artykuł wyjaśnił powody tej decyzji i przedstawił szczegóły dotyczące daty i godziny emisji wyczekiwanej kontynuacji przygód niecodziennego, odważnego bohatera.

Materiał przypomniał, że pierwsza część filmu o Kevinem, czyli „Kevin sam w domu”, jest jedną z kultowych produkcji świątecznych, emitowaną przez Polsat w Wigilię. Widzowie przyzwyczaili się, że dzień później mogą oglądać ciąg dalszy jego perypetii. W tym roku jednak kontynuacja została przełożona na termin po świętach. Dokładna data i godzina emisji zostały już ustalone i podane w artykule.

Materiał przybliżył również sylwetkę głównego bohatera obu części filmu, Kevina. To niezwykły, odważny 8-latek, który pomysłowo radzi sobie z przeciwnościami losu i walczy z przestępcami. Jego barwna postać przyciąga uwagę wielu widzów. Stąd oczekiwanie na emisję kontynuacji jego przygód przeniesionych tym razem do Nowego Jorku.

Podsumowując, artykuł wyczerpująco odpowiedział na pytanie, kiedy widzowie będą mogli wreszcie obejrzeć upragniony sequel losów charyzmatycznego Kevina. Przedstawił dokładną datę i godzinę emisji, a także jej powtórki, aby jak najwięcej osób mogło nadrobić ten wyczekiwany film.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.