Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda

Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski04.01.2024 | 6 min.

Rafał, były uczestnik programu "Rolnik szuka żony", ostro skrytykował show TVP w jednym z ostatnich wywiadów. Stwierdził, że z perspektywy czasu ocenia swój udział w programie jako "nieporozumienie" i dziwi się, że ktoś to jeszcze ogląda. Wyszły również na jaw okoliczności jego burzliwego rozstania z partnerką poznana w show - Justyną. Ich związek od samego początku cechowały kłótnie i awantury, które w końcu doprowadziły do ostatecznego rozpadu relacji.

Rafał krytykuje program Rolnik szuka żony

Rafał, uczestnik 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", ostro skrytykował show TVP w jednym z ostatnich wywiadów. Stwierdził, że "z perspektywy czasu ocenia swój udział w programie jako nieporozumienie i dziwi się, że ktoś to jeszcze ogląda". Jak zaznaczył, sam brał udział w tym programie, jednak obecnie nie rozumie, jak można go jeszcze śledzić.

Rafał nie szczędził krytyki również pod adresem widzów show oraz samej produkcji. Według niego program przedstawia zmanipulowany obraz rzeczywistości i nie pokazuje prawdziwych uczuć łączących uczestników.

Pseudorelacje w programie

Zdaniem Rafała relacje prezentowane w "Rolnik szuka żony" są w dużej mierze sztuczne i mają niewiele wspólnego z prawdziwym uczuciem. Uważa, że zarówno rolnicy, jak i kandydatki odgrywają przed kamerami rolę zakochanej pary, choć tak naprawdę ledwo się znają.

Jak stwierdził, chodzi przede wszystkim o to, by podreperować wizerunek w programie i zyskać popularność. Miłość schodzi na dalszy plan.

Rafał żałuje udziału w programie Rolnik szuka żony

Rafał przyznał, że z perspektywy czasu żałuje, iż wziął udział w programie "Rolnik szuka żony". Uważa, że to był błąd, ponieważ udział w show nie wpłynął dobrze ani na jego życie prywatne, ani zawodowe.

Jak dodał, przez jakiś czas po emisji programu miał problemy z byciem rozpoznawanym na ulicy i życiem prywatnym. Nie podobało mu się również, że był przedstawiany w mediach w sposób, który odbiegał od prawdy.

Kłopoty po programie

Udział w show przysporzył Rafalowi także kłopotów w pracy. Musiał tłumaczyć się przełożonym i klientom ze swojej decyzji o wzięciu udziału w programie rozrywkowym. Nie wszyscy dobrze to zrozumieli i zaakceptowali.

Ostatecznie Rafał uważa swój udział w "Rolnik szuka żony" za życiową porażkę. Gdyby mógł cofnąć czas, nigdy by się na to nie zdecydował.

Czytaj więcej: Sylwia Peretti odwiedziła Dom Dziecka. Wzruszające nagranie: Pozostała potworna pustka

Rozstanie Rafała i Justyny z Rolnik szuka żony

Okazało się również, że związek Rafała z poznaną w programie Justyną zakończył się po zaledwie kilku miesiącach. Jak podaje osoba z ich bliskiego otoczenia, była to burzliwa relacja od samego początku.

Rafał i Justyna ciągle się kłócili, mieli "zbyt wybuchowe charaktery", by móc się dogadać. Ostatecznie, podczas jednej z ostrych wymian zdań, Justyna kazała Rafałowi opuścić dom. Ten już do niej nie wrócił i związek dobiegł końca.

Ich związek był bardzo burzliwy. Oboje mieli zbyt wybuchowe charaktery, i to było wiadome, że długo ze sobą nie pobędą - mówi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Jak widać, programy typu randkowego nie zawsze kończą się udanymi związkami. Często emocje opadają, gdy gasną kamery i trzeba zmierzyć się z realnym życiem we dwoje.

Kłótnie i awantury Rafała i Justyny z programu

Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda

Z ujawnionych informacji wynika, że Rafał i Justyna w zasadzie od początku swojego związku mieli problemy z dogadaniem się. Ciągle dochodziło między nimi do ostrych kłótni i awantur, podczas których nie szczędzili sobie gorzkich słów.

Zdaniem osób z ich otoczenia, oboje mieli zbyt wybuchowe charaktery, by móc stworzyć udany związek. Częste spięcia i brak wzajemnego szacunku musiały w końcu doprowadzić do rozpadu tej relacji.

Rafał wybuchowy, kłótliwy
Justyna wybuchowa, kłótliwa

Jak widać z informacji w tabeli, Rafał i Justyna mieli bardzo podobne, konfliktowe charaktery. To musiało prowadzić do częstych spięć i kłótni, czego efektem był szybki koniec związku.

Popularność programu Rolnik szuka żony mimo krytyki

Pomimo krytyki Rafała i innych uczestników, program "Rolnik szuka żony" nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Od czasu emisji pierwszego odcinka w 2014 roku liczba fanów show w zasadzie nie zmalała.

Wiele osób lubi śledzić randkowe perypetie rolników i kandydatek do ich serca. Emocjonujące jest obserwowanie rodzących się uczuć i tego, które pary przetrwają próbę czasu, a które się rozstaną.

  • Niektóre pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwiodły się
  • Część par z "Rolnika" wzięła ślub i założyła rodziny

Jak widać na powyższych przykładach, nie zawsze wszystko układa się pomyślnie. Jednak właśnie ta nieprzewidywalność losów bohaterów sprawia, że widzowie chętnie wracają do kolejnych odsłon programów randkowych.

Podsumowanie

Były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" Rafał ostro skrytykował show TVP w jednym z ostatnich wywiadów. Przyznał, że z perspektywy czasu żałuje swojego udziału w programie i nie rozumie, jak można go nadal oglądać. Zarzucił produkcji, że pokazuje sztuczne relacje mające niewiele wspólnego z prawdziwym uczuciem.

Okazało się również, że związek Rafała z poznaną w programie Justyną szybko się rozpadł. Jak podaje osoba z ich bliskiego otoczenia, oboje mieli zbyt wybuchowe charaktery, przez co ciągle się kłócili. W końcu Justyna kazała Rafałowi opuścić dom i para się rozeszła.

Sam Rafał twierdzi, że przez udział w programie miał potem problemy zawodowe i osobiste. Z perspektywy czasu uważa, że to był błąd i gdyby mógł, nigdy by się na to nie zdecydował.

Mimo tak ostrej krytyki ze strony byłych uczestników, program wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzów wciąż emocjonuje śledzenie miłosnych perypetii rolników i kandydatek do ich serca.

Najczęściej zadawane pytania

Rafał twierdzi, że z perspektywy czasu żałuje swojego udziału w programie. Uważa, że pokazuje on sztuczne relacje mające niewiele wspólnego z prawdziwym uczuciem. Ponadto, przez udział w show miał później problemy osobiste i zawodowe. Dlatego teraz krytykuje program i produkcję.

Rafał przyznaje, że przez jakiś czas był rozpoznawalny na ulicy i miał utrudnione życie prywatne. Ponadto, musiał tłumaczyć się przełożonym i klientom ze swojej decyzji o wzięciu udziału w rozrywkowym show. To odbiło się na jego sytuacji zawodowej.

Jak podaje osoba z ich bliskiego otoczenia, Rafał i Justyna mieli zbyt wybuchowe charaktery. Ciągle się kłócili i nie potrafili się dogadać. W końcu Justyna kazała Rafałowi opuścić dom i para się rozstała. Ich burzliwy związek nie wytrzymał próby czasu.

Nie, pomimo krytyki ze strony byłych uczestników, show wciąż notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Widzów nadal interesują losy poszukujących miłości rolników i ich kandydatek. Sami chcą obserwować, które pary przetrwają próbę czasu.

Zdania są podzielone. Z jednej strony, kilka par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czy "Rolnika" wzięło później ślub i założyło rodzinę. Z drugiej jednak, niektórzy uczestnicy żałują potem udziału w show i krytykują je. Trudno jednoznacznie ocenić słuszność takich programów.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.