Sylwia Peretti odwiedziła Dom Dziecka. Wzruszające nagranie: Pozostała potworna pustka

Sylwia Peretti odwiedziła Dom Dziecka. Wzruszające nagranie: Pozostała potworna pustka
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora26.12.2023 | 5 min.

Sylwia Peretti po tragicznej śmierci syna postanowiła kontynuować organizowaną co roku akcję charytatywną Paczka Peretki. Tym razem celebrytka odwiedziła podopiecznych Domu Dziecka, gdzie wręczyła prezenty. Następnie udała się na grób zmarłego 24-latka. Tam nagrała poruszające wideo, w którym złożyła obietnicę dalszej pomocy potrzebującym. Przyznała, że w jej domu po stracie syna zapanowała straszliwa pustka.

Sylwia Peretti ponownie odwiedziła wychowanków Domu Dziecka

Sylwia Peretti to znana celebrytka i gwiazda programu "Królowe życia", która od kilku lat organizuje coroczną akcję charytatywną Paczka Peretki. Co roku przed świętami Bożego Narodzenia odwiedza ona domy dziecka i domy seniora, gdzie osobiście wręcza paczki ze słodyczami i prezentami.

W lipcu tego roku doszło jednak do tragedii - w wypadku samochodowym zginął 24-letni syn gwiazdy, Patryk. Mimo ogromnego bólu, jaki przeżywa, Sylwia postanowiła kontynuować dzieło, które zaczęła razem z synem.

Piąta edycja akcji pomimo osobistej tragedii

We wtorek 12 grudnia Sylwia Peretti po raz kolejny odwiedziła podopiecznych jednego z domów dziecka. Na Instagramie opublikowała wzruszające nagranie, na którym widać, jak wraz z ekipą programu rozdaje prezenty.

To już piąta odsłona akcji Paczka Peretki. Pomimo tego, że w tym roku gwiazda przeżyła ogromną tragedię, postanowiła kontynuować tę szlachetną tradycję. Jak sama przyznaje, czuje się zobowiązana wobec dzieci, które na nią czekają.

Sylwia Peretti publikuje wzruszające nagranie z wizyty

Filmiki i zdjęcia z tegorocznej akcji Paczka Peretki pojawiły się na Instagramie celebrytki. Widać na nich uśmiechnięte dzieciaki, które z radością odbierają prezenty. Sylwia Peretti osobiście wręcza im paczki i przytula najmłodszych.

Gwiazda opatrzyła post wzruszającym wpisem, w którym dziękuje fanom za wsparcie akcji. Podkreśla, że dzięki ich pomocy po raz kolejny udało się dotrzeć do potrzebujących z kilku placówek. Zapewnia też, że dopóki żyje, będzie kontynuować tę tradycję.

"Dziękuję, że kolejny raz nie zawiedliście. Ja nie zawiodę dopóki żyję - obiecałam!" - napisała Peretti.

Czytaj więcej: Dariusz z rolnik szuka żony krytykuje tomasza z poprzedniej edycji - nie ośmieszaj się

Na Instagramie pojawił się film z cmentarza i grobu syna

Oprócz nagrania z domu dziecka, Sylwia Peretti udostępniła również poruszający filmik z cmentarza. Widać na nim świeży grób jej zmarłego tragicznie 24-letniego syna Patryka. Kobieta stoi przy mogile w otoczeniu zniczy i kwiatów.

Ten film z pewnością nie pozostawia nikogo obojętnym. Widać ogromny ból na twarzy celebrytki, gdy wspomina swojego jedynego dziecka. Sylwia przyznaje, że w jej domu zapanowała straszliwa pustka po tej stracie.

Liczba obserwujących na Instagramie 283 tys.
Liczba polubień pod postem 18,5 tys.

Celebrytka składa poruszającą obietnicę pomocy potrzebującym

Sylwia Peretti odwiedziła Dom Dziecka. Wzruszające nagranie: Pozostała potworna pustka

Sylwia Peretti, publikując nagranie z cmentarza, złożyła przy grobie syna poruszającą obietnicę. Zapewniła, że dopóki żyje, będzie pomagać potrzebującym dzieciom i kontynuować dzieło, które zainicjowała razem Patrykiem.

"Kiedy zgasło nade mną słońce, musiałam sama stać się słońcem, chociażby dla tych dzieciaków, które czekały" - powiedziała ze łzami w oczach.

Te słowa pokazują, jak wielką wartość ma dla niej kontynuowanie corocznej akcji. Nawet mimo tragedii, która ją spotkała, celebrytka znalazła w sobie siłę, by znów rozdać radość najbardziej potrzebującym.

  • Sylwia Peretti co roku odwiedza domy dziecka w ramach akcji Paczka Peretki
  • W tym roku kontynuuje tradycję mimo śmierci syna w wypadku
  • Na Instagramie publikuje wzruszające nagrania z wizyty i cmentarza

W domu po śmierci syna zapanowała pustka i rozpacz

W dalszej części wpisu pod filmikiem z cmentarza Sylwia zwierza się fanom ze swojego ogromnego bólu po stracie jedynego dziecka.

"W Domu Mikołaja już nie ma prezentów, pozostał bałagan i ta potworna pustka" - wyznaje ze łzami w oczach. Te słowa dobitnie pokazują rozmiar tragedii, która dotknęła celebrytkę.

Fani gwiazdy w komentarzach wyrażają jej swoje głębokie wyrazy współczucia. Podkreślają jej wielką odwagę i siłę, z jaką stara się wrócić do codzienności i kontynuować pomoc potrzebującym dzieciom. Jest dla nich prawdziwym wzorem do naśladowania.

Podsumowanie

Artykuł przybliża historię Sylwii Peretti, celebrytki znanej z programu "Królowe życia", która co roku organizuje akcję charytatywną Paczka Peretki. Odwiedza wówczas domy dziecka i domy seniora, gdzie osobiście wręcza podopiecznym paczki ze słodyczami i prezentami. W lipcu tego roku doszło jednak do tragedii - w wypadku zginął jej 24-letni syn. Mimo ogromnego cierpienia Sylwia zdecydowała się kontynuować dzieło, które zaczęła z Patrykiem.

We wpisie przedstawiono wzruszające nagranie, które celebrytka opublikowała na Instagramie. Widać na nim jak rozdaje prezenty w domu dziecka w ramach akcji Paczka Peretki. Sylwia zamieściła również poruszający filmik z cmentarza, gdzie stoi przy grobie tragicznie zmarłego syna. Przy mogile składa obietnicę, że dopóki żyje, będzie kontynuować pomoc potrzebującym dzieciom.

Artykuł pokazuje ogromną tragedię, jaka spotkała celebrytkę, ale także jej wielką determinację i odwagę, by mimo cierpienia realizować szlachetne dzieło niesienia radości najbardziej potrzebującym. Jest ona dla wielu fanów prawdziwym wzorem do naśladowania i przykładem siły ducha w obliczu największych życiowych dramatów.

Materiał z pewnością wzrusza i porusza czytelników, pokazując zarówno ogrom bólu, jak i potęgę ludzkiej dobroci. Uzmysławia, że nawet w obliczu najgorszych tragedii można znaleźć w sobie siłę, by nadal służyć innym i robić świat choć odrobinę lepszym.

Najczęściej zadawane pytania

Sylwia Peretti to polska celebrytka, gwiazda programu TTV "Królowe życia". Znana jest przede wszystkim z promowania luksusowego, blichtralnego stylu życia.

Paczka Peretki to coroczna świąteczna akcja charytatywna organizowana osobiście przez Sylwię Peretti. Polega na zbiórce prezentów i słodyczy, które celebrytka osobiście rozdaje w domach dziecka i domach seniora.

W lipcu 2022 roku w wypadku samochodowym zginął jedyny syn celebrytki, 24-letni Patryk. Mimo ogromnej tragedii, jaka ją spotkała, Sylwia postanowiła kontynuować akcję Paczka Peretki, którą rozpoczęła wspólnie z synem kilka lat temu.

Sylwia Peretti opublikowała na Instagramie wzruszające nagranie z tegorocznej akcji Paczka Peretki. Widać na nim, jak wraz z ekipą programu "Królowe życia" rozdaje osobiście prezenty dzieciom w jednym z domów dziecka.

Oprócz nagrania z domu dziecka, celebrytka pokazała filmik ze swojej wizyty na cmentarzu, gdzie stoi przy grobie tragicznie zmarłego syna. Przy mogile składa obietnicę, że dopóki żyje, będzie kontynuować akcję Paczka Peretki i pomagać potrzebującym dzieciom.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
  5. Quiz: Serial PitBull - Tylko prawdziwi fani zgarnął wszystkie odpowiedzi
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora

Kino to moja pasja od zawsze, a na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy filmowych fabuł i ciekawostki ze świata rozrywki. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.