M jak miłość, odcinki 1772 i 1773 - streszczenie wydarzeń w serialu

M jak miłość, odcinki 1772 i 1773 - streszczenie wydarzeń w serialu
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień12.01.2024 | 7 min.

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych, który od lat przyciąga przed ekrany rzesze widzów. W najnowszych odcinkach 1772 i 1773 nie zabraknie emocjonujących wydarzeń i zwrotów akcji. Bartka i Doroty łączy nieoczekiwana umowa, dzięki której Lisiecki będzie mógł sfinansować walkę o córkę. Tymczasem Tadeusz i Jagoda decydują się dać sobie kolejną szansę. Nowy lekarz w Siedlisku, Dima, od razu wzbudza zainteresowanie pięknej Kalinowskiej. Nieobojętny pozostaje mu również los pacjentów. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w serialowej Grabinie!

Bartek i pomoc Doroty w walce o Kalinkę

W odcinku 1772 serialu "M jak miłość" Bartek zwierza się Marii, że jest załamany informacją od Natalii, iż Ula zamierza pozbawić go praw do córeczki Kalinki. Dorota ponownie proponuje Bartkowi pomoc - obiecuje, że jeśli poleci z nią do Włoch i będzie udawał przed jej znajomymi parę, opłaci w zamian adwokata Bartka w Australii. Przy okazji milionerka wyznaje, że sama też potrzebuje ochrony, gdyż jest prześladowana przez stalkera. Kilka godzin później Lisiecki poznaje przyjaciół Doroty - Agatę i Konrada. Ostatecznie zgadza się przyjąć od niej pieniądze, ale tylko jako pożyczkę.

Ta nieoczekiwana umowa Bartka i Doroty może okazać się przełomowa w walce o prawo Lisieckiego do kontaktów z córeczką Kalinką. W zamian za udawanie pary przed znajomymi bogatej bizneswoman, Bartek otrzyma środki na opłacenie adwokata w Australii. Czy dzięki temu układowi uda mu się zatrzymać relację z ukochaną córeczką?

Tadeusz i Jagoda godzą się i biorą ponowny ślub

W odcinku 1773 serialu "M jak miłość" Tadeusz i Jagoda decydują się dać sobie kolejną szansę. Dzięki pomocy księdza Grzegorza biorą ponowny ślub. Lekarz potwierdza także, że blizny na twarzy Jagody będzie można zoperować.

Małżeństwo Tadeusza i Jagody przechodziło w ostatnim czasie poważny kryzys. Po wypadku, w którym Jagoda doznała poważnych poparzeń twarzy, dziewczyna zamknęła się w sobie i odsunęła od męża. Na szczęście udało im się przezwyciężyć trudności i postanowili dać sobie kolejną szansę. Ponowny ślub pary to dowód, że miłość potrafi przetrwać nawet najcięższe chwile. Sympatycy serialu trzymają kciuki za tę parę!

Perspektywy na przyszłość Jagody i Tadeusza

Przed Jagodą i Tadeuszem wciąż długa droga do całkowitego powrotu do normalności. Na szczęście mają siebie nawzajem i wsparcie bliskich. Ponowny ślub to dla nich nowy początek. Dodatkową nadzieję daje Jagodzie informacja, że blizny na twarzy będzie można zoperować. Być może uda jej się odzyskać dawną urodę. Jeśli miłość Tadeusza i Jagody przetrwała próbę ognia, z pewnością poradzą sobie z dalszymi wyzwaniami losu.

Czytaj więcej: Farma 3 - data premiery w TV już ustalona!

Dima zaczyna pracę w przychodni i zwraca uwagę doktor Kalinowskiej

Nowy lekarz w Grabinie, Dima, od razu wzbudza zainteresowanie. W odcinku 1772 serialu "M jak miłość" rozpoczyna on pracę w miejscowej przychodni. Na powitanie otrzymuje ciepłe słowa od Magdy. Niebawem dostrzega go również atrakcyjna doktor Kalinowska, która stara się do niego zbliżyć.

Początki Dimy w Siedlisku zapowiadają się więc obiecująco, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Widać, że nowy lekarz podoba się płci pięknej. Czy sympatia ze strony Kalinowskiej okaże się początkiem głębszego uczucia? A może serce Dimy już komuś innemu z Grabiny?

Perspektywy zawodowe Dimy

Również pod względem pracy Dima ma szansę odnieść sukces. Już pierwszego dnia udało mu się zdobyć zaufanie pacjentów, m.in. odwiedzającego przychodnię po wypadku księdza Grzegorza. Profesjonalizm i ciepłe podejście do chorych z pewnością pomogą Dimie zadomowić się w nowym miejscu.

Początki w każdej pracy bywają trudne, jednak Dima wykazuje się optymizmem i chęcią niesienia pomocy pacjentom. Jego umiejętności lekarskie na pewno szybko zaskarbią mu sympatię i szacunek mieszkańców Grabiny. Trzymamy kciuki za dalszą karierę Dimy w Siedlisku!

Basia przyznaje Wojtkowi, że go nie kocha

M jak miłość, odcinki 1772 i 1773 - streszczenie wydarzeń w serialu

Młodzieńcze uczucia bywają zawodne. Przekonuje się o tym Wojtek, kiedy w odcinku 1773 serialu "M jak miłość" Basia wyznaje mu, że nie odwzajemnia jego miłości. Barbara doradzała córce, by była z chłopakiem szczera.

Związek Wojtka i Basi od pewnego czasu przeżywał kryzys. Dziewczyna zwlekała z przyznaniem się do prawdziwych uczuć, jednak matka pomogła jej zebrać odwagę. Rozstanie z pewnością nie jest łatwe dla młodych, jednak szczerość pozwoli im uniknąć dalszych nieporozumień. Być może w przyszłości ich drogi jeszcze się zejdą?

Najważniejsza jest szczerość w związku. Tylko ona pozwala budować trwałe relacje oparte na zaufaniu.

Dorota prosi Bartka o ochronę przed stalkerem

Dorota zwierza się Bartkowi, że ​​od pewnego czasu jest nękana przez stalkera. W odcinku 1773 serialu "M jak miłość" prosi Lisieckiego o pomoc w tej sprawie.

Nękanie jest przerażającym przeżyciem dla ofiary, podważa jej poczucie bezpieczeństwa. Dobrze, że Dorota zwróciła się o pomoc do kogoś zaufanego. Być może dzięki wsparciu Bartka i jego przyjaciół uda się zidentyfikować i powstrzymać stalkera. Walka z prześladowaniem wymaga czasu i wysiłku, jednak przy odpowiednim wsparciu można wrócić do normalnego życia.

Jak radzić sobie ze stalkingiem?

Aby skutecznie przeciwdziałać stalkingowi, warto:

  • Zgłosić sprawę na policję i zebrać dowody nękania
  • Unikać kontaktu ze stalkerem
  • Ostrzec otoczenie i poprosić o pomoc
  • Zadbać o swoje bezpieczeństwo
  • Skorzystać z pomocy psychologa

Prześladowanie to poważny problem, jednak dzięki odpowiednim działaniom można sobie z nim poradzić i nie dać odebrać radości życia.

Kisielowa chce kupić owce od Daniela

Hodowla owiec to nowe wyzwanie, któremu postanowiła sprostać Kisielowa. W odcinkach 1772 i 1773 serialu "M jak miłość" seniorka usilnie zabiega o zakup stada od sąsiada Daniela.

Owce od dawna fascynowały Kisielową. Gdy nadarzyła się okazja kupna zwierząt od wyjeżdżającego Daniela, seniorka nie zamierzała jej przegapić. Niestety brakowało jej funduszy na ten cel. Z pomocą przyszedł jednak Leon, namawiając Roberta Żaka do wygrania pieniędzy w pokera. Mimo przegranej, ostatecznie Daniel zgodził się oddać owce Kisielowej i Żakowi w "dzierżawę".

Pozytywne aspekty hodowli owiec przez seniorów: Możliwe trudności:
- Realizacja pasji - Duża odpowiedzialność
- Dostęp do zdrowej owczej wełny i mleka - Codzienna pracochłonność
- Miłe spędzanie czasu na łonie natury - Konieczność opieki weterynaryjnej

Czas pokaże, czy seniorki sprostają wyzwaniu, jakim jest hodowla owiec. Na pewno będzie to dla nich zupełnie nowe doświadczenie. Trzymamy kciuki, aby owce przyniosły im wiele radości i satysfakcji na emeryckich latach!

Podsumowanie

Najnowsze odcinki serialu "M jak miłość" dostarczyły fanom wielu wzruszeń i emocji. Widzowie mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów, a także poznać nowe wątki fabularne. Jak zawsze nie zabrakło niespodziewanych zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń.

Jednym z kluczowych wątków była walka Bartka o prawa do córeczki Kalinki. Jego nieoczekiwana umowa z Dorotą daje nadzieję, że uda mu się utrzymać kontakt z dzieckiem. Fani serialu mogli również świętować happy end związku Tadeusza i Jagody, którzy pomimo przejść zdecydowali się ponownie wziąć ślub.

W Grabinie pojawił się nowy lekarz Dima, budzący zainteresowanie płci pięknej. Tymczasem młodzieńcza miłość Basi i Wojtka przechodzi kryzys po tym, jak dziewczyna przyznaje, że chłopaka nie kocha. Wątek Kisielowej i jej fascynacji hodowlą owiec wniósł z kolei sporo humoru i lekkości.

Kolejne odcinki "M jak miłość" zapowiadają się równie emocjonująco. Sympatycy serialu z niecierpliwością wyczekują dalszego rozwoju wydarzeń i losów swoich ulubieńców. Jak zawsze w tej produkcji można spodziewać się wielu zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń.

Najczęściej zadawane pytania

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Serial można również oglądać w serwisie TVP VOD.

Do tej pory wyemitowano ponad 1800 odcinków serialu "M jak miłość". Pierwszy odcinek miał swoją premierę w 2000 roku. Serial cieszy się niesłabnącą popularnością już od ponad 20 lat.

Starsze odcinki "M jak miłość" dostępne są w serwisie TVP VOD. Można tam znaleźć wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki serialu i obejrzeć je w dowolnym momencie.

Wśród głównych aktorów grających w serialu "M jak miłość" znajdują się m.in. Małgorzata Pieńkowska, Witold Pyrkosz, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Schimscheiner oraz Dominika Kachlik.

Akcja serialu "M jak miłość" rozgrywa się w fikcyjnej miejscowości Grabina. W rzeczywistości zdjęcia kręcone są m.in. w Giżycku, Rynie, Stańczykach oraz okolicach Ełku.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.