Na Wspólnej: Streszczenie odcinków 3764-3767 (5-8 lutego)

Na Wspólnej: Streszczenie odcinków 3764-3767 (5-8 lutego)
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski03.02.2024 | 9 min.

W najnowszych odcinkach serialu "Na Wspólnej" nie zabraknie dramatycznych wydarzeń. Eliza chce schwytać taksówkarza, który podał jej środek odurzający. Roma wpada w tarapaty po tym, jak wyszło na jaw, że to ona była stalkerem Kasi. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa nabiera tempa. Żaneta zdradza Wojtka z hydraulikiem. Mania mdleje w szkole, a jej koledzy przygotowują niespodziankę dla pani Kasi. Te i inne wątki znajdziecie w streszczeniu odcinków 3764-3767 serialu "Na Wspólnej", które wyemitowane zostaną w dniach 5-8 lutego.

Eliza chce złapać sprawcę

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Eliza dowiaduje się, że ktoś podał jej środek odurzający. Okazuje się, że była to pigułka gwałtu! Dziewczyna jest zdeterminowana, aby znaleźć i ukarać sprawcę tego przestępstwa. Gdy wraz z rodzicami przyjeżdża na komendę policji, rozpoznaje taksówkarza, który ją zaatakował. Jednak funkcjonariuszka oznajmia jej, że mężczyzna ma alibi. Eliza jest w szoku, nie wierzy w to, co się dzieje. Postanawia wraz z przyjaciółką Luśką zastawić pułapkę na taksówkarza-zboczeńca i złapać go na gorącym uczynku. Będzie chciała wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Ten wątek pokazuje determinację Elizy, aby znaleźć sprawcę przestępstwa, którego sama padła ofiarą. Dziewczyna mimo przeciwności chce doprowadzić do ukarania winnego. Jednak czy jej plan się powiedzie i uda jej się udowodnić taksówkarzowi winę? Przekonamy się wkrótce oglądając kolejne odcinki serialu.

Roma w tarapatach

Roma Lenarska wpada w poważne tarapaty. Okazuje się, że to ona od dłuższego czasu stalkowała Kasię, wysyłając jej groźne wiadomości. Gdy sprawa wychodzi na jaw, Roma zostaje zawieszona w pracy. Wpada w szał, jednak ochrona bezceremonialnie wyprowadza ją z firmy. Rozwścieczona kobieta każe przypadkowym pracownikom nagrywać, jak traktuje się kobiety w tej firmie. Niebawem jednak zjawia się policja i aresztuje Romę. Wygląda na to, że znęcanie się nad Kasią może mieć dla Lenarskiej poważne konsekwencje.

Ten wątek pokazuje, jak toksyczne zachowanie może zniszczyć czyjeś życie. Zazdrość i obsesja doprowadziły Romę do tego, że stała się prześladowczynią i trafiła za kratki. Jej kariera stanęła pod znakiem zapytania. Z pewnością wkrótce poznamy finał tej historii i dowiemy się, jaka kara spotka Romę za to, co zrobiła.

Czy Roma trafi do więzienia?

Wszystko wskazuje na to, że stalking w wykonaniu Romy Lenarskiej zakończy się dla niej bardzo poważnymi konsekwencjami. Kobieta została już aresztowana, a dowody przeciwko niej są miażdżące. Pytanie tylko, czy trafi do więzienia, czy uda jej się jakoś wywinąć z tej sytuacji. Być może zatrudni wpływowych prawników, którzy pomogą jej uniknąć surowej kary. Ale być może sąd nie będzie miał dla niej litości i Roma spędzi kilka lat za kratkami. Okaże się to już wkrótce.

Śledztwo w sprawie morderstwa

W serialu "Na Wspólnej" trwa śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa młodej kobiety. Prowadzą je policjanci Iga i Sławek. Niestety, dochodzenie napotyka przeszkody. Sprawę przejmuje znany im z najgorszej strony prokurator Piasecki. Blokuje on zaplanowane przez śledczych działania i każe szukać nowych tropów. Iga i Sławek są wzburzeni taką decyzją.

Na szczęście ich przełożona, komendant Kaja, potajemnie przyzwala im na kontynuowanie śledztwa po swojemu. Wkrótce przynosi to efekty - w mieszkaniu sąsiadki zamordowanej Iga i Sławek znajdują dowody mogące pomóc w rozwiązaniu sprawy. Wygląda na to, że dzięki uporowi i dedukcji uda im się ruszyć to dochodzenie z miejsca.

Kto zabił młodą kobietę?

Trwają gorączkowe poszukiwania zabójcy młodej prostytutki. Śledczy znaleźli już dowody w postaci nagrań z wizyt klientów ofiary. Być może na jednym z nich uda się dostrzec sprawcę lub przynajmniej usłyszeć jego głos. Być może kobieta padła ofiarą swojego byłego partnera, a może zazdrosnego kolegi po fachu. W grę wchodzi też klient, któremu odmówiła jakiejś nietypowej usługi. Wkrótce prawda wyjdzie na jaw.

Żaneta zdradza Wojtka

Na Wspólnej: Streszczenie odcinków 3764-3767 (5-8 lutego)

Żaneta i Wojtek przeżywają trudny czas. Szwagierka Wojtka, Martyna, zamieszkała z nimi, co oznacza brak prywatności i intymności dla małżeństwa. Żaneta jest spragniona seksu. Pewnego razu, gdy w mieszkaniu pojawia się hydraulik, bierze go za męża. Zaczyna z nim grę wstępną, co szokuje mężczyznę. Wojtek nic nie wie o tym, że żona go zdradza.

Ten wątek pokazuje, jak brak seksu może zrujnować związek. Żaneta posunęła się do zdrady, bo jej potrzeby nie były zaspokajane. Czy uda jej się to ukryć przed Wojtkiem i uratować małżeństwo? A może prawda w końcu wyjdzie na jaw z tragicznymi konsekwencjami?

Jak Wojtek zareaguje na zdradę żony?

Zdrada ze strony Żanety może zrujnować jej małżeństwo z Wojtkiem. Jeśli mężczyzna się o tym dowie, z pewnością będzie wściekły i rozczarowany. Być może na zawsze straci zaufanie do żony i zdecyduje się na rozwód. Ale być może wybaczy jej ten jednorazowy występek i postara się naprawić swoje błędy we wspólnym pożyciu. Wkrótce przekonamy się, jak potoczą się dalsze losy tej relacji.

Mania niedomaga

Córka Żanety i Damiana, Mania, trafia do szpitala po tym, jak mdleje w szkole. Okazuje się, że dzień wcześniej uczniowie z jej klasy zostali przyłapani na piciu alkoholu. Żaneta natychmiast przyjeżdża po córkę i dowiaduje się o tych wydarzeniach. Mania jednak zapewnia, że nie piła - po prostu zemdlała z powodu bolesnej miesiączki. Żaneta postanawia to sprawdzić.

Ten wątek pokazuje troskę matki o swoje dziecko. Żaneta martwi się o zdrowie Mani i chce dotrzeć do prawdy na temat tego, co się wydarzyło w szkole. Nie ufa zapewnieniom córki i słusznie, bo alkohol wśród nieletnich to poważny problem. Mam nadzieję, że uda jej się ustalić przebieg wydarzeń i w porę zareagować, jeśli Mania rzeczywiście sięgnęła po alkohol.

Dlaczego Mania zemdlała w szkole?

Na razie nie wiadomo, co tak naprawdę stało się z Manią w szkole. Być może faktycznie dziewczynka zasłabła z powodu bolesnej miesiączki, choć w jej wieku to raczej rzadkie zjawisko. Nie można też wykluczyć, że piła alkohol razem z kolegami i stąd tak złe samopoczucie. Żaneta będzie chciała dotrzeć do prawdy. Mam nadzieję, że uda jej się dowiedzieć, co było przyczyną zasłabnięcia córki i w porę zareagować, jeśli coś jest nie tak.

Młodzież planuje niespodziankę

W szkole, w której pracuje Kasia, trwają próby do szkolnego spektaklu. Nauczycielka Bednarczuk, która je nadzoruje, informuje uczniów, że pani Kasia jest teraz zajęta przygotowaniami do swojego ślubu. Młody Filip i jego koledzy z klasy mają pomysł, aby zrobić nauczycielce niespodziankę z okazji jej ślubu. Chcą w tajemnicy przygotować dla niej specjalny występ. Proszą o pomoc panią Bednarczuk.

Ten wątek pokazuje, jak bardzo lubiana jest Kasia przez swoich uczniów. Chłopcy chcą sprawić radość swojej ulubionej nauczycielce i uświetnić jej ten wyjątkowy dzień. Mam nadzieję, że ich niespodzianka się uda i będzie dla pani młodej miłym akcentem podczas ślubnej uroczystości.

Co przygotują uczniowie dla pani Kasi?

Na razie nie wiadomo dokładnie, jaką niespodziankę chłopcy z klasy pani Kasi szykują dla niej na ślub. Być może będzie to specjalnie przygotowany montaż słowno-muzyczny albo krótkie przedstawienie nawiązujące do jej związku z Darkiem. Może też zaplanują oryginalny taniec lub zaśpiewają piosenkę dedykowaną młodej parze. Na pewno będzie to miła odskocznia od oficjalnej części uroczystości. Trzymam kciuki za powodzenie ich pomysłu.

Podsumowanie

W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej" nie brakuje emocjonujących wydarzeń. Eliza chce na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość taksówkarzowi, który ją odurzył. Roma ponosi konsekwencje swojego toksycznego zachowania wobec Kasi. Śledczy Iga i Sławek mimo przeszkód zbliżają się do rozwiązania zagadki brutalnego morderstwa. Nieoczekiwana zdrada rzuca cień na małżeństwo Żanety i Wojtka. Z kolei Żaneta martwi się o zdrowie córki Mani i chce poznać prawdę o tym, co stało się w szkole. Uczniowie pani Kasi szykują dla niej miłą niespodziankę na ślub z Darkiem.

Te wątki pokazują, że nawet w z pozoru zwyczajnych relacjach i życiu codziennym nie brakuje dramatycznych zwrotów akcji. Każda postać zmaga się z własnymi problemami, a ich reakcje bywają zaskakujące. Serial przyciąga widzów wciągającą fabułą osadzoną w realiach współczesnej Polski. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń w kolejnych odcinkach.

Serial "Na Wspólnej" od wielu lat gromadzi przed telewizorami rzesze widzów. Ta produkcja TVN przyzwyczaiła fanów do nieoczekiwanych zwrotów akcji i dramatycznych wątków. Najnowsze odcinki również dostarczają emocji i nie pozwalają się nudzić. Twórcy bawią się konwencją, biorąc na warsztat zarówno kryminalną intrygę, jak i problemy zwyczajnych związków. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Odcinki 3764-3767 serialu "Na Wspólnej" zapowiadają się niezwykle interesująco. Scenarzyści postanowili mocno namieszać w losach głównych bohaterów. Wygląda na to, że czeka nas sporo emocji, dramatycznych zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń. Tym, co od lat przyciąga do tej produkcji, są wciągające historie osadzone w codziennej rzeczywistości, które potrafią wzbudzić silne emocje. Z niecierpliwością czekamy, co wydarzy się dalej.

Zapowiedzi kolejnych odcinków serialu "Na Wspólnej" zawsze wzbudzają ciekawość i zniecierpliwienie fanów produkcji TVN. Twórcy lubią bawić się konwencją i zaskakiwać publiczność nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Zwiastuny epizodów 3764-3767 sugerują, że tym razem również nie zabraknie emocjonujących wydarzeń. Będziemy świadkami rozwikłania kryminalnej zagadki, dramatów osobistych bohaterów oraz zwrotu akcji w ich relacjach. Zapraszamy do oglądania.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.