Streszczenie Zakazany owoc odc. 384-388: Ender nagrywa kompromitującą rozmowę z Yildiz

Streszczenie Zakazany owoc odc. 384-388: Ender nagrywa kompromitującą rozmowę z Yildiz
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień19.01.2024 | 7 min.

Streszczenie odcinków 384-388 serialu "Zakazany owoc" przynosi wiele zaskakujących wydarzeń. Yildiz przyłapuje Meric w dwuznacznej sytuacji z Doganem. Ender nagrywa podstępem kompromitującą rozmowę z Yildiz, aby zemścić się na niej za odrzucenie jego zalotów. Kumru rozpoczyna pracę w restauracji Ekina, gdzie spotyka się z matką Handan. Cagatay udaje chorobę, by zwrócić na siebie uwagę zajętej pracą matki Yildiz. Tymczasem Meric zostaje zmuszona do przeprosin za swoje zachowanie.

Yildiz przyłapuje Meric z Doganem

W odcinku 387 serialu "Zakazany owoc" dochodzi do zaskakującego zwrotu akcji. Yildiz przypadkowo natrafia na Meric i Dogana w dwuznacznej sytuacji. Wygląda na to, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Ender, zazdrosny o zainteresowanie Dogana Meric, podsuwa jej myśl, że mężczyzna jest w niej zakochany. Tymczasem Yildiz jest wściekła, widząc ich razem i każe Meric się tłumaczyć.

Meric twierdzi, że to nieporozumienie, ale Yildiz jej nie wierzy. Podejrzewa, że kobieta chce rozbić jej małżeństwo z Doganem. Tymczasem Ender cieszy się, że jego intryga poskutkowała i zapowiada Meric dalszą pomoc w zdobyciu Dogana.

Dogana i Meric łączy coś więcej?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy łączy ich coś więcej, niż przyjaźń. Na pewno oboje darzą się sympatią, ale Dogan kocha Yildiz i chce uratować swoje małżeństwo. Być może pod wpływem zazdrosnego Endera i zranionej dumy Meric zbliżą się do siebie, ale na razie nic na to nie wskazuje.

Ender nagrywa Yildiz podstępem

W odcinku 386 Ender, chcąc zemścić się na Yildiz za odrzucenie jego zalotów, knuje intrygę z jej zwaśnioną teściową - Handan. Kobiety nagrywają potajemnie rozmowę Yildiz z pracownicą jej restauracji na temat interesów. Ender ma zamiar wykorzystać nagranie, by zaszkodzić jej firmie.

Na szczęście podstęp się nie udaje, gdyż Yildiz szybko orientuje się w sytuacji i psuje plan Endera. Mimo to, mężczyzna nie rezygnuje ze zemsty i nadal knuje przeciwko niej. Czy w końcu mu się to uda? Przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Ender zawiera sojusz z Handan

Handan, zwaśniona z synową i mężem Doganem, chętnie godzi się na sojusz z Enderem. Oboje łączy niechęć do Yildiz i chęć zemsty na niej. Handan ma też nadzieję, że dzięki temu porozumieniu odzyska dobrą relację z córką Kumru i wnuczką.

Czy ten sojusz będzie skuteczny i uda im się doprowadzić do upadku interesów i małżeństwa Yildiz? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu „Zakazany owoc”.

Czytaj więcej: Gwiazda Gogglebox pokazała wnętrza nowego domu Krzysztofa Radzikowskiego - zobacz jak mieszka!

Kumru zaczyna pracę u Ekina

W 385. odcinku serialu „Zakazany owoc” Kumru, zachęcona przez Yildiz, rozpoczyna pracę kelnerki w restauracji Ekina. Dziewczyna, dotąd żyjąca na koszt ojca Dogana, pragnie usamodzielnić się i zacząć zarabiać na siebie. Praca u przystojnego Ekina wydaje jej się dobrym pomysłem.

Ekin jest zadowolony z nowej pracownicy, choć podejrzewa, że Yildizspecjalnie do niego ją skierowała, by mieć Kumru na oku. Jednak uroda i urok dziewczyny robią na nim wrażenie. Czy to zwiastuje nowy romans w serialu?

Praca u Ekina będzie dla Kumru szansą na usamodzielnienie się, ale także może przynieść wiele problemów. Czy poradzi sobie w nowej roli?

Kumru spotyka matkę w restauracji

W trakcie pracy w restauracji Kumru spotyka swoją matkę - Handan, z którą jest skonfliktowana. Kobieta usiłuje nawiązać z nią kontakt i zasypuje córkę komplementami, ale ta pozostaje nieugięta. Kumru wciąż ma żal do matki o porzucenie i nie jest gotowa na pojednanie.

Cagatay udaje chorobę przed matką

Streszczenie Zakazany owoc odc. 384-388: Ender nagrywa kompromitującą rozmowę z Yildiz

W 388. odcinku „Zakazanego owocu” Cagatay, syn Yildiz, symuluje chorobę, by zwrócić uwagę zapracowanej matki. Chłopiec czuje się zaniedbany, gdyż Yildiz poświęca mu niewiele czasu, zajęta interesami i pracą.

Kiedy podstęp się udaje, a zmartwiona Yildiz zaczyna się nim opiekować, Cagatay triumfuje. Jednak jego radość nie trwa długo, gdyż matka przypadkowo rani go w oko. Chłopiec zaczyna żałować swojego pomysłu z udawaniem chorego.

Bohater Zachowanie
Cagatay Symuluje chorobę, by zwrócić uwagę matki
Yildiz Zaczyna się opiekować chorym synem

Cagatay czuje się zaniedbany przez matkę

Mimo że Yildiz kocha syna, poświęca mu niewiele uwagi, całkowicie pochłonięta pracą i obowiązkami. To powoduje, że Cagatay czuje się samotny i niezauważony. By zwrócić na siebie uwagę, decyduje się więc zasymulować chorobę. Podstęp się udaje, ale konsekwencje okazują się bolesne dla chłopca.

Meric musi przeprosić Yildiz

Po tym, jak Yildiz przyłapuje Meric z Doganem w dwuznacznej sytuacji, każe jej za to przeprosić. Meric twierdzi, że to nieporozumienie, jednak Yildiz nie daje się przekonać. Czuje, że kobieta próbuje rozbić jej małżeństwo z Doganem.

Pod naciskiem męża Meric przeprasza więc Yildiz za swoje zachowanie. Przeprosiny są jednak mocno nieudolne, gdyż Meric wciąż uważa, że nic złego nie zrobiła. Wygląda na to, że konflikt między kobietami jeszcze się zaostrzy.

Meric knuje przeciwko Yildiz? knuje przeciwko Yildiz?

Trudno jednoznacznie orzec, czy Meric faktycznie knuje z Enderem przeciwko Yildiz. Kobieta darzy sympatią Dogana i z pewnością chciałaby rozbić jego małżeństwo. Jednak na razie nie widać, by aktywnie działała w tym kierunku. Być może wraz z rozwojem wydarzeń w serialu jej zachowanie się zmieni.

Dogan każe Handan opuścić restaurację

Gdy w 385. odcinku „Zakazanego owocu” Handan pojawia się w restauracji Ekina, aby nawiązać kontakt z córką Kumru, dochodzi do ostrej wymiany zdań między kobietami. Zdenerwowany zachowaniem byłej żony Dogan każe jej opuścić lokal.

Handan z furią odchodzi, obiecując zemstę Doganowi. Jej nagłe pojawienie się w życiu Kumru z pewnością jeszcze sporo namiesza i skomplikuje i tak poplątane relacje rodzinne bohaterów serialu.

  • Handan chce odzyskać córkę i zemścić się na Doganie
  • Dogan broni córki i wyrzuca Handan z restauracji

Konflikt Dogana i Handan eskaluje

Dawne małżeństwo Dogana i Handan jest w coraz gorszych relacjach. Dogan obwinia byłą żonę o wepchnięcie córki Kumru w objęcia Ekina i narażenie jej na ataki mediów. Handan z kolei ma żal o odebranie jej praw rodzicielskich.

Wyrzucenie jej z restauracji jeszcze bardziej zaostrza konflikt. Wszystko wskazuje na to, że Handan będzie teraz knuła przeciwko byłemu mężowi. Wciągnięta w ich wojnę zostanie również Yildiz, aktualna żona Dogana.

Podsumowanie

W ostatnich odcinkach "Zakazanego owocu" nie brakuje emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Przede wszystkim Yildiz przyłapuje Meric z Doganem w dwuznacznej sytuacji. Co ich łączy? Czy to zwiastun nowego romansu i rozpadu małżeństwa Dogana? Tymczasem Ender knuje intrygę z Handan przeciwko Yildiz, próbując zaszkodzić jej firmie. Czy w końcu mu się to uda?

Nową pracę w restauracji Ekina rozpoczyna Kumru. Dziewczyna pragnie usamodzielnić się finansowo. Przy okazji spotyka tam swoją matkę Handan, z którą od dawna jest skonfliktowana. Czy to zwiastuje pojednanie, czy nowe kłopoty? Z kolei mały Cagatay udaje chorobę, by zwrócić uwagę zapracowanej matki.

Jak widać, w serialu nie brakuje wątków obyczajowych i rodzinnych. Twórcy wrzucają coraz więcej kłód pod nogi bohaterom, pogłębiając konflikty i komplikując relacje między nimi. Zapewne także w kolejnych odcinkach nie zabraknie emocjonujących scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Warto więc śledzić losy ulubionych postaci i przekonać się, czy Enderowi uda się w końcu zemścić na Yildiz, jak potoczą się relacje Meric i Dogana i czy Kumru wybaczy matce. Twórcy z pewnością jeszcze nie raz zaskoczą widzów!

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.