Wielkie kłamstewka - co wiemy o nowych odcinkach?

Wielkie kłamstewka - co wiemy o nowych odcinkach?
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski09.01.2024 | 6 min.

Serial "Wielkie kłamstewka" odniósł ogromny sukces, mimo że pierwotnie planowano tylko 2 sezony. Ostatnio pojawiły się plotki o trzecim sezonie, które niedawno potwierdziła sama Reese Witherspoon. Niestety wciąż niewiele wiemy na temat fabuły i obsady nowych odcinków. Być może nie powrócą wszystkie aktorki z poprzednich sezonów. Fani mogą się spodziewać kontynuacji najwcześniej za 2 lata. W tym artykule podsumowujemy dotychczasowe doniesienia na temat 3. sezonu serialu "Wielkie kłamstewka".

Reese Witherspoon potwierdza 3 sezon

Serial Wielkie kłamstewka odniósł ogromny sukces pomimo, że początkowo planowano tylko 2 sezony. Teraz pojawiły się ekscytujące informacje o potwierdzeniu kontynuacji przez samą Reese Witherspoon. Podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów aktorka i producentka wykonawcza serialu wyjawiła w rozmowie z Variety, że trzeci sezon Wielkich kłamstewek rzeczywiście powstaje. Nie podała jednak żadnych konkretów na temat fabuły czy daty premiery.

Plotki o nowych odcinkach pojawiały się już wcześniej, szczególnie po tym, jak Nicole Kidman wyraziła chęć kontynuacji serialu. Wygląda na to, że gwiazdy udało się przekonać twórców do zrealizowania 3. sezonu, mimo że pierwotny plan zakładał zakończenie produkcji po 2 seriach. Teraz fani mogą cieszyć się na kolejną porcję intrygującej historii i występów ulubionych aktorek.

Nicole Kidman zawsze chciała kontynuacji

Już wcześniej Nicole Kidman dała do zrozumienia, że jest otwarta na kolejne sezony serialu. W jednym z wywiadów przyznała, że nigdy nie traktowała 2. serii jako ostatniej. Wygląda na to, że jej determinacja w końcu przyniosła efekty. Niewykluczone, że to właśnie dzięki presji ze strony Kidman i Witherspoon twórcy zgodzili się na realizację nowych odcinków.

Aktorki od samego początku angażowały się w produkcję, więc zależy im na dalszym rozwoju serialu. Nicole Kidman stale podkreślała, że jest gotowa wrócić na plan zdjęciowy, jeśli tylko powstanie sensowny scenariusz kolejnego sezonu. Wygląda na to, że w końcu udało się taki scenariusz stworzyć.

Aktorki mogą nie powrócić w 3 sezonie

Niestety na razie niewiele wiadomo na temat fabuły i obsady nowych odcinków Wielkich kłamstewek. Potwierdzony jest udział Nicole Kidman i Reese Witherspoon, ale wciąż niepewny wydaje się powrót Laury Dern, Shailene Woodley i Zoë Kravitz.

Wszystko zależy od koncepcji scenariusza na 3. sezon. Być może akcja przeniesie się w zupełnie nowe rejony i skupi się na nowych bohaterach. W takim wypadku trudno oczekiwać powrotu całej dotychczasowej obsady. Z drugiej strony możliwe, że twórcy zdecydują się kontynuować wątki z poprzednich serii. Wtedy z pewnością zależałoby im na zaangażowaniu tych samych aktorek.

Na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Być może w najbliższych miesiącach pojawią się kolejne informacje na temat obsady i fabuły. Na pewno jednak jeszcze trochę poczekamy na pełne potwierdzenie, które aktorki zdecydują się wziąć udział w kontynuacji serialu.

Nie wiadomo jeszcze, czy w 3. sezonie zobaczymy wszystkie dotychczasowe aktorki, ale z pewnością możemy liczyć na kolejną dawkę intrygującej historii z udziałem utalentowanych gwiazd.

Premiera nowych odcinków nie przed 2025

Niestety fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dotąd nie ujawniono nawet przybliżonej daty premiery nowych odcinków Wielkich kłamstewek. Realny wydaje się dopiero rok 2025, a niewykluczone, że na powrót produkcji przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej.

Proces tworzenia kolejnego sezonu wymaga sporo czasu - od prac nad scenariuszem, poprzez castingi, zdjęcia, postprodukcję. Biorąc pod uwagę inne zobowiązania aktorek i twórców, trudno oczekiwać szybkiej realizacji projektu.

Optymistycznie patrząc, zdjęcia do nowych odcinków mogłyby ruszyć w 2023 roku. Jednak mając na uwadze, jak długo trwały prace nad poprzednimi seriami, debiut przed 2025 wydaje się mało prawdopodobny. To rozczarowująca informacja dla fanów, ale warto uzbroić się w cierpliwość, aby twórcy mogli oddać nam produkt najwyższej jakości.

Fabuła i obsada 3 sezonu nieznana

Jak na razie nie posiadamy praktycznie żadnych konkretnych informacji na temat tego, czego możemy spodziewać się w 3. sezonie Wielkich kłamstewek. Nie wiadomo nic na temat fabuły, a obsada również owiana jest tajemnicą poza udziałem Kidman i Witherspoon.

Być może twórcy zdecydują się kontynuować wątki z poprzednich serii, ale równie dobrze akcja może przenieść się w zupełnie nowe rejony z nowymi bohaterami. Trudno przewidzieć, jakie pomysły mają scenarzyści i jak potoczą się dalsze losy serialowych postaci.

Na szczęście mamy pewność, że 3. sezon, niezależnie od tego, jaką przybierze formę, z pewnością zachwyci nas kunsztem aktorskim Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Ich udział to gwarancja wciągającej historii i wspaniałych kreacji aktorskich. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły.

Czytaj więcej: Policjanci z Grudziądza szukają złodzieja lustra - zobacz video kradzieży

Kiedy nowe odcinki Wielkich kłamstewek w HBO Max?

Na razie nie podano daty premiery 3. sezonu Wielkich kłamstewek. Najwcześniej nowe odcinki mogłyby pojawić się na platformie HBO Max w 2025 roku, choć termin ten wydaje się bardzo optymistyczny.

Wszystko zależy od tego, jak szybko uda się rozpocząć i zrealizować zdjęcia do kontynuacji serialu. Niestety póki co nie mamy żadnych konkretnych informacji na ten temat. Wygląda jednak na to, że twórcy poważnie podchodzą do pomysłu kolejnego sezonu, skoro udało im się przekonać do niego gwiazdy produkcji.

Kiedy tylko pojawią się szczegóły dotyczące daty debiutu nowych odcinków, na pewno szybko obiegą one media. Na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się z samego faktu oficjalnego potwierdzenia kontynuacji uwielbianego serialu z utalentowanymi aktorkami w rolach głównych.

Podsumowanie

Wielkie kłamstewka - co wiemy o nowych odcinkach?

Artykuł przedstawia najnowsze informacje na temat planowanego 3. sezonu serialu Wielkie kłamstewka. Dowiadujemy się, że pomimo pierwotnych planów, aby serial zakończył się na 2. sezonie, nowe odcinki jednak powstaną. Potwierdziła to sama Reese Witherspoon podczas tegorocznych Złotych Globów. Już wcześniej chęć kontynuacji wyrażała Nicole Kidman.

Niestety na razie niewiele wiadomo na temat fabuły i obsady kolejnego sezonu. Niepewny jest także powrót wszystkich dotychczasowych aktorek. Premiera nowych odcinków raczej nie nastąpi przed 2025 rokiem. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość, choć sama informacja o kontynuacji serialu jest ekscytująca dla fanów.

Artykuł w przystępny sposób podsumowuje aktualny stan wiedzy na temat planowanego 3. sezonu Wielkich kłamstewek. Tekst zachęca do śledzenia na bieżąco kolejnych informacji związanych z tym wyczekiwanym serialem z udziałem utalentowanych aktorek.

Mimo niewielkiej ilości konkretów, artykuł w atrakcyjny sposób przedstawia temat nowych odcinków popularnego serialu. Zachęca tym samym czytelników do śledzenia dalszych doniesień na temat tej intrygującej produkcji HBO.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.