Zaginął 42-letni Rafał Kożuch. Najnowsze informacje na temat jego zaginięcia.

Zaginął 42-letni Rafał Kożuch. Najnowsze informacje na temat jego zaginięcia.
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski24.01.2024 | 4 min.

Zaginął 42-letni Rafał Kożuch, który 1 stycznia 2024 roku wyjechał do pracy w Niemczech. Ostatni raz kontaktował się z rodziną 18 stycznia, informując, że przebywa na parkingu sklepu Lidl w Schweinfurcie. Niestety był to ostatni sygnał od niego. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma piwne oczy i wygoloną z łysiną czarną brodę. Poszukiwania prowadzi policja - wszelkie informacje na temat zaginionego prosimy przekazywać pod numery alarmowe.

Opis wyglądu

Zaginiony Rafał Kożuch ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma piwne oczy, włosy wygolone z łysiną półpełną oraz czarną brodę. Znakiem szczególnym jest blizna na czole nad prawym okiem.

Mężczyzna w dniu zaginięcia miał na sobie niebieską kurtkę, czarne spodnie i buty typu trapery. Na szyi nosił złoty łańcuszek z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej.

Rysopis twarzy

Rafał Kożuch ma owalną twarz z widoczną blizną nad prawym okiem. Jego oczy są piwnego koloru, nos prosty, a usta wąskie. Broda jest czarna i gęsta.

Moment i miejsce zaginięcia

Rafał Kożuch zaginął 18 stycznia 2024 roku. Tego dnia ostatni raz kontaktował się z rodziną, informując, że przebywa na parkingu sklepu Lidl w niemieckim mieście Schweinfurt.

Do Niemiec pojechał 1 stycznia 2024 roku w celach zarobkowych. Pracował w okolicznych miejscowościach jako robotnik budowlany. Od momentu zaginięcia nie nawiązał już żadnego kontaktu z bliskimi.

Okoliczności zaginięcia

18 stycznia Rafał Kożuch zadzwonił do rodziny z parkingu przed sklepem Lidl w Schweinfurcie. Była to ostatnia rozmowa - później wszelki kontakt się urwał. Nie wiadomo, co działo się z mężczyzną po zakończeniu połączenia telefonicznego.

Czytaj więcej: Na Wspólnej: Widzowie zdecydowanie wystarczy nowego wątku. To jest nie normalne

Cechy szczególne

Oprócz charakterystycznego wyglądu, Rafał Kożuch ma także inne cechy szczególne. Jest osobą niepełnosprawną z powodu niedowładu kończyn dolnych. Porusza się o lasce, z wyraźną utykaną na prawą nogę.

Ma również przepuklinę pachwinową po lewej stronie. Ze względu na schorzenia wymaga stałego zażywania leków, których prawdopodobnie nie ma przy sobie.

Znaki szczególne

Oprócz blizny na czole i niepełnosprawności, Rafał Kożuch ma także tatuaż z imieniem "Maja" na przedramieniu - jest to imię jego córki.

Apel policji

Zaginął 42-letni Rafał Kożuch. Najnowsze informacje na temat jego zaginięcia.
Poszukiwania zaginionego Rafała Kożucha prowadzi Komisariat Policji w Grybowie. Prosimy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat jego losów lub miejsca pobytu, o kontakt z funkcjonariuszami pod numerami alarmowymi 112 lub 47 833 51 50 - apeluje Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy 18 stycznia przebywali w okolicy parkingu sklepu Lidl w Schweinfurcie i zauważyli cokolwiek, co mogłoby pomóc w poszukiwaniach Rafała Kożucha, o pilny kontakt z funkcjonariuszami.

Informacje kontaktowe

Informacje na temat zaginięcia Rafała Kożucha można przekazywać dzwoniąc na numery alarmowe:

  • 112
  • 47 833 51 50

Można również osobiście udać się na komisariat policji w Grybowie przy ulicy Białobrzeskiej 15.

Formularz zgłoszeniowy

Na stronie internetowej policji pod adresem www.policja.pl znajduje się formularz online, za pomocą którego można wypełnić zgłoszenie o osobie zaginionej.

Poszukiwania zaginionego

Policja prowadzi intensywne poszukiwania Rafała Kożucha zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Sprawdzane są miejsca jego ostatniego pobytu, przesłuchiwani świadkowie oraz analizowane są monitoringi z okolic parkingu sklepowego w Schweinfurcie.

Kraj poszukiwań Polska, Niemcy
Zaangażowane służby Policja, Straż Graniczna
Obszar poszukiwań Schweinfurt i okolice

W działania poszukiwawcze zaangażowani są funkcjonariusze z Polski i Niemiec. Sprawą zaginięcia Rafała Kożucha zajmuje się Komisariat Policji w Grybowie we współpracy ze strażą graniczną oraz policją niemiecką.

Podsumowanie

Przedstawiony artykuł opisuje sprawę zaginięcia 42-letniego mężczyzny o imieniu Rafał. Opuścił on Polskę w celach zarobkowych i udał się do pracy w Niemczech. Niestety 1 stycznia 2024 roku przestał utrzymywać kontakt z bliskimi.

Przedstawiono szczegółowy opis jego wyglądu, ubioru oraz cech charakterystycznych. Podano dokładną datę i miejsce ostatniego kontaktu Rafała, a także okoliczności jego zaginięcia. Opisano działania poszukiwawcze podjęte przez polską i niemiecką policję.

Zamieszczono również apel policji skierowany do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Podane zostały numery kontaktowe, pod którymi można zgłaszać takie informacje.

Artykuł z pewnością pomoże dotrzeć do opinii publicznej z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego i być może przyspieszy ustalenie jego losów oraz miejsca pobytu.

Najczęściej zadawane pytania

Rafał Kożuch ostatni raz kontaktował się z rodziną 18 stycznia 2024 roku. Tego dnia zadzwonił do bliskich, informując, że znajduje się na parkingu przy sklepie Lidl w niemieckim mieście Schweinfurt. Była to ostatnia rozmowa - później mężczyzna przestał się kontaktować i ślad po nim zaginął.

Rafał Kożuch ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Wyróżniającymi cechami są piwne oczy, wygolona z łysiną głowa oraz czarna broda. Dodatkowo nad prawym okiem widoczna jest blizna.

Poszukiwania Rafała Kożucha prowadzi Komisariat Policji w Grybowie przy współpracy ze strażą graniczną i policją niemiecką. Sprawdzane są miejsca ostatniego pobytu mężczyzny, przesłuchiwani świadkowie oraz analizowane nagrania z kamer monitoringu.

Wszelkie informacje na temat miejsca pobytu Rafała Kożucha należy zgłaszać dzwoniąc na numery alarmowe 112 lub 47 833 51 50. Można również osobiście udać się na komisariat policji w Grybowie przy ul. Białobrzeskiej 15.

Osoby przebywające 18 stycznia w okolicach parkingu przy sklepie Lidl w Schweinfurcie, które zauważyły cokolwiek istotnego związanego z zaginięciem, proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami policji.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.