Dlaczego w dniach 25 i 26 grudnia 2023 nie będzie odcinków Na Wspólnej? Kiedy powróci na antenę?

Dlaczego w dniach 25 i 26 grudnia 2023 nie będzie odcinków Na Wspólnej? Kiedy powróci na antenę?
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski23.12.2023 | 5 min.

Popularny polski serial obyczajowy "Na Wspólnej" nie będzie emitowany w telewizji w dniach 25 i 26 grudnia 2023 roku z oczywistego powodu - trwają wówczas święta Bożego Narodzenia. Zamiast odcinków serialu telewizja zaplanowała na ten czas świąteczne koncerty i filmy. Widzowie nie powinni się jednak martwić - już 27 grudnia na antenie pojawi się kolejny, 3744. odcinek serialu. A w nim wiele dramatycznych wydarzeń, między innymi załamanie psychiczne Łucji i zagrożenie życia Hebla.

Święta przerwą w emisji serialu

Popularny polski serial obyczajowy "Na Wspólnej" znika z anteny stacji TVN w dniach 25 i 26 grudnia 2023 roku. Jest to spowodowane trwającymi świętami Bożego Narodzenia. Zamiast kolejnych odcinków serialu, telewizja postanowiła wyemitować w tym czasie świąteczne koncerty i filmy.

Przerwa w emisji "Na Wspólnej" nie powinna jednak martwić fanów. Już 27 grudnia, czyli zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, na antenę powróci serial z kolejnym, 3744. odcinkiem.

Powody przerwy w serialu

Powód braku emisji "Na Wspólnej" 25 i 26 grudnia jest więc oczywisty - trwają święta, podczas których ludzie zwykle spędzają czas z rodziną, nie przed telewizorem. Dla nadawców seriale obyczajowe nie są gatunkiem pierwszego wyboru na ten świąteczny okres.

W święta stacje telewizyjne decydują się raczej na emitowanie filmów świątecznych, koncertów i innych wydarzeń muzycznych - zgodnych z atmosferą Bożego Narodzenia.

Powrót Na Wspólnej po Bożym Narodzeniu

Fani serialu "Na Wspólnej" mogą jednak odetchnąć z ulgą - ich ulubiony serial szybko powróci na ekrany telewizorów.

Kiedy oglądać 3744. odcinek "Na Wspólnej"? Już 27 grudnia 2023 roku, czyli zaraz po zakończeniu Świąt Bożego Narodzenia, nastąpi emisja kolejnego odcinka serialu.

Streszczenie 3744. odcinka

Co się wydarzy w nowym odcinku "Na Wspólnej"? Jak zwykle nie zabraknie w nim dramatycznych zwrotów akcji i wstrząsających wydarzeń w życiu głównych bohaterów:

  • Darek martwi się przegraną w ważnej sprawie rozwodowej
  • Roma zyskuje nowego wroga w pracy
  • Hebel umiera?
  • Łucja wpada w rozpacz po rozmowie z matką

Szczegóły tych wydarzeń poznamy już 27 grudnia oglądając w telewizji 3744. odcinek serialu "Na Wspólnej".

Czytaj więcej: Quiz dla największych fanów „Listów do M.” - jak dobrze pamiętasz świąteczną serię filmów?

Nowy wróg Romy w pracy

Jedną z bohaterek serialu "Na Wspólnej", która będzie miała kłopoty w nadchodzącym odcinku, jest Roma. Wytyka ona koledze z pracy każde potknięcie przed kamerą, przez co narazi się nowemu szefowi działu HR.

Kim jest nowy wróg Romy? Będzie nim dobrze jej znany Baliszewski. Roma ignoruje zaproszenie na warsztaty integracyjne zespołu, obrażając przy tym nowego szefa. Nie wie jednak, że zadarła z kimś niebezpiecznym.

Konflikt na linii Roma - Baliszewski

Konflikt Romy z Baliszewskim może mieć dla niej poważne konsekwencje. Baliszewski z pewnością nie odpuści i nie zapomni zniewagi ze strony Romy. Być może będzie chciał się zemścić i utrudnić jej pracę w telewizji?

Przekonamy się o tym już 27 grudnia w kolejnym odcinku "Na Wspólnej".

Umiera Hebel? Dramatyczne wydarzenia

Dlaczego w dniach 25 i 26 grudnia 2023 nie będzie odcinków Na Wspólnej? Kiedy powróci na antenę?

Innym wątkiem, który wstrząśnie fanami serialu będzie prawdopodobna śmierć Hebla. Do przyjaciela przychodzi w odwiedziny Niuniek, chcąc poznać jego ostatnią wolę. Czy to oznacza, że stan Hebla bardzo się pogorszył?

Do Hebla przychodzi w odwiedziny Niuniek – chce znać ostatnią wolę przyjaciela...

Być może Hebel niebawem odejdzie z serialu w dramatycznych okolicznościach? O tym przekonamy się już niedługo.

Inne dramatyczne wątki

Oprócz konfliktu Romy i prawdopodobnej śmierci Hebla, w 3744. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się o wiele więcej dramatycznych historii.

Młodą lekarkę Łucję czeka załamanie po rozmowie z matką. Z kolei Darek boi się przegranej w ważnej sprawie rozwodowej zleceniodawców. Na pewno emocji w nowym odcinku nie zabraknie.

Rozpacz Łucji po rozmowie z matką

Jedną z bohaterek 3744. odcinka "Na Wspólnej", która przeżywać będzie załamanie nerwowe jest Łucja. Dotąd czuła się doceniona za swoją ciężką pracę jako lekarka.

Imię bohaterki Łucja
Zawód Lekarka
Przyczyna załamania Rozmowa z matką

Jednak rozmowa z matką, która niespodziewanie przyjechała do Warszawy, doprowadza Łucję do rozpaczy. Być może usłyszała od niej bolesne słowa krytyki, z którymi nie mogła się pogodzić?

Dowiemy się więcej szczegółów tej historii już niedługo, bo 27 grudnia w kolejnym odcinku upragnionego serialu "Na Wspólnej".

Podsumowanie

W niniejszym artykule dowiedzieliśmy się, dlaczego popularny polski serial "Na Wspólnej" znika z anteny stacji TVN akurat w dniach 25 i 26 grudnia 2023 roku. Jak się okazuje, powodem jest trwające wówczas Święto Bożego Narodzenia. Zamiast odcinków serialu telewizja postanowiła wyemitować koncerty i filmy świąteczne.

Na szczęście przerwa w emisji "Na Wspólnej" potrwa bardzo krótko. Już 27 grudnia, czyli zaraz po zakończeniu Świąt, fani będą mogli obejrzeć kolejny, 3744. odcinek tej produkcji. A w nim, jak zawsze, nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji i wstrząsających wydarzeń.

W podsumowaniu warto wymienić najważniejsze wątki nadchodzącego odcinka. Będą to między innymi: konflikt Romy z nowym szefem działu HR, prawdopodobna śmierć Hebla oraz załamanie nerwowe Łucji po rozmowie z niespodziewanie przybyłą matką.

Miejmy nadzieję, że powyższy artykuł pozwolił przybliżyć Czytelnikom powody krótkiej przerwy w emisji ulubionego serialu oraz zachęcił do obejrzenia jego nowego odcinka już 27 grudnia.

Najczęściej zadawane pytania

W tych dniach wypadają Święta Bożego Narodzenia. Telewizja postanowiła wyemitować wówczas koncerty świąteczne i filmy, zamiast odcinków serialu.

Już 27 grudnia 2023 roku - dzień po zakończeniu Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia zostanie wyemitowany 3744. odcinek serialu.

Będzie w nim wiele dramatycznych wydarzeń. Między innymi konflikt Romy z nowym szefem, załamanie nerwowe Łucji i prawdopodobna śmierć Hebla. Szczegóły poznamy oglądając nowy odcinek.

Roma obraża nowego szefa działu HR, odmawiając udziału w warsztatach integracyjnych zespołu. Nie wie jednak, że nowym szefem jest Baliszewski, z którym lepiej nie zadzierać.

Łucja odbywa rozmowę z matką, która niespodziewanie przyjechała do Warszawy. Ta rozmowa wprawia młodą lekarkę w rozpacz i prowadzi do załamania nerwowego.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda
  5. Quiz: Serial PitBull - Tylko prawdziwi fani zgarnął wszystkie odpowiedzi
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jacek Chmielewski
Jacek Chmielewski

Cześć! Tutaj dzielę się swoją wiedzą biznesową. Krok po kroku odkrywam tajniki sukcesu, dzieląc się analizami, inspirującymi historiami i praktycznymi poradami. Zapraszam na bloga, gdzie biznes staje się pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.