Rewolucyjna krytyka Tomasza Szczepanika w The Voice Senior - internauci komentują

Rewolucyjna krytyka Tomasza Szczepanika w The Voice Senior - internauci komentują
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora08.01.2024 | 5 min.

Tomasz Szczepanik wzbudził kontrowersje wśród widzów piątej edycji "The Voice Senior". Internauci krytykują obecność lidera zespołu Pectus w roli jurora talent show dla seniorów. Uważają, że jest on zbyt młody i nie ma odpowiedniego podejścia do starszych artystów. Widzowie tęsknią za charyzmą i empatią Piotra Cugowskiego. Czy Tomasz Szczepanik zdoła przekonać do siebie fanów programu w kolejnych odcinkach?

Tomasz Szczepanik nie przekonuje jurorów

Piąta edycja programu "The Voice Senior" wzbudziła kontrowersje wśród widzów, zwłaszcza jeśli chodzi o obsadę jurorską. W rolę trenerów wcielili się: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak oraz Tomasz Szczepanik - lider zespołu Pectus. To właśnie jego obecność spotkała się z największą krytyką internautów.

Fani show uważają, że Szczepanik jest zbyt młody, by oceniać starszych artystów. Twierdzą, że nie ma on wystarczającej empatii i zrozumienia dla seniorów, przez co może nie docenić ich talentów. Obawiają się, iż jego drużyna będzie słabsza niż u pozostałych jurorów.

Widzowie krytykują obecność Tomasza

Fani "The Voice Senior" nie ukrywają rozczarowania nowym składem jurorskim. W mediach społecznościowych posypały się negatywne komentarze pod adresem Szczepanika:

"Szkoda, że nie siedzi tutaj starszy piosenkarz. Tomek jest do nich za młody, nie nadaje się"

Widzowie zarzucają mu brak szacunku i zrozumienia dla seniorów. Uważają, że jego zachowanie było nieodpowiednie, a decyzje zbyt pochopne. Tęsknią za innym jurorem.

Internauci w negatywnym tonie o Tomaszu

Pod adresem lidera Pectus padło wiele gorzkich słów. Jeden z internaurów napisał:

"Pani Maryla klasa, pani Halina klasa, ale Tomasz Szczepanik jest dla mnie nie do przejścia. On nie ma podejścia do tych seniorów, on się nie nadaje na trenera. Jestem na nie."

Inny widz stwierdził:

"No nie mogę tego oglądać. Tomasz Szczepanik niby jest świetnym artystą, ale podczas castingów trochę jakby mu słoń na ucho nadepnął."

Fani nie szczędzą ostrych słów pod adresem jurora. Mają do niego wiele zastrzeżeń i nie wierzą, że poradzi sobie w programie.

Tomasz Szczepanik zbyt młody jak na seniorów

Jednym z głównych zarzutów widzów był zbyt młody wiek Szczepanika. Uważają oni, że 42-letni wokalista nie ma wystarczającego doświadczenia życiowego, by oceniać starszych artystów.

Twierdzą, iż brakuje mu dystansu i empatii, które cechowały jurora z poprzednich edycji - Piotra Cugowskiego. Porównania z charyzmatycznym wokalistą Budki Suflera są nieuniknione i zdecydowanie nie wychodzą Szczepanikowi na dobre.

Czytaj więcej: Ile odcinków liczy Grzechy sąsiadów, thriller obyczajowo-kryminalny?

Tomasz nie ma empatii do starszych artystów

Widzowie zarzucają Tomaszowi brak szacunku i zrozumienia dla seniorów biorących udział w programie. Uważają, że nie docenia on ich talentów, a jego uwagi są zbyt surowe i nieprzemyślane.

Tomasz Szczepanik 42 lata
Piotr Cugowski 63 lata

Jak widać zestawienie wieku obecnego jurora z jego poprzednikiem nie wypada zbyt korzystanie dla Szczepanika. Różnica ponad 20 lat na niekorzyść lidera Pectus może tłumaczyć brak głębszego zrozumienia seniorów.

Widzowie tęsknią za Piotrem Cugowskim

Fani "The Voice Senior" mają żal o odejście Piotra Cugowskiego, który zdobył ich sympatię i szacunek poprzednimi edycjami. Chwalili go za taktowne podejście, trafne uwagi i umiejętność odkrywania talentów.

Tęsknią za jego obecnością i charyzmą. Porównania z Tomaszem Szczepanikiem zdecydowanie wypadają na niekorzyść młodszego kolegi. Czyżby widzowie na zawsze pożegnali się z marzeniami o drużynie Cugowskiego?

Podsumowanie

Rewolucyjna krytyka Tomasza Szczepanika w The Voice Senior - internauci komentują

Piąta edycja "The Voice Senior" przyniosła spore zmiany w składzie jurorskim. Z programem pożegnał się lubiany przez widzów Piotr Cugowski, a jego miejsce zajął Tomasz Szczepanik. Niestety lider zespołu Pectus nie przypadł fanom show do gustu. Zarzucają mu zbyt młody wiek, brak empatii dla seniorów i nietrafne decyzje. Tęsknią za charyzmą i doświadczeniem Cugowskiego. Czy Szczepanikowi uda się zmienić ich zdanie i zjednać dla siebie widownię? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "The Voice Senior".

Debiut Tomasza Szczepanika w roli trenera seniorów okazał się trudniejszy niż się spodziewał. Fala krytyki w mediach społecznościowych udowodniła, że widzowie mają wobec niego spore oczekiwania. Niełatwo będzie sprostać poziomowi ostrego, ale lubianego Piotra Cugowskiego. Być może z biegiem programu Szczepanik polubi się z publicznością i zaskarbi jej sympatię?

Internauci nie szczędzą gorzkich słów nowemu jurorowi "The Voice Senior". Zarzucają mu zbyt młody wiek, brak szacunku i zrozumienia dla seniorów. Twierdzą, że nie docenia talentów uczestników, a jego uwagi są zbyt surowe. Fani tęsknią za obecnością ulubionego trenera - Piotra Cugowskiego i porównują obu panów. Niestety, na razie na niekorzyść Szczepanika.

Przyszłość pokaże, czy Tomaszowi Szczepanikowi uda się odnaleźć w roli jurora "The Voice Senior" i zdobyć sympatię widzów. Być może jego młody wiek i nowe spojrzenie okażą się atutem? Widownia na pewno jest bardzo wymagająca, ale drzwi do jej serc wciąż stoją otworem.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora

Kino to moja pasja od zawsze, a na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy filmowych fabuł i ciekawostki ze świata rozrywki. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.