Ujawnieni uczestnicy Drag Me Out w konkurencji z Tańcem z gwiazdami

Ujawnieni uczestnicy Drag Me Out w konkurencji z Tańcem z gwiazdami
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień06.02.2024 | 7 min.

Ujawnieni uczestnicy Drag Me Out w konkurencji z Tańcem z gwiazdami to nowy program rozrywkowy stacji TVN, który ma szansę podbić serca widzów. W show wezmą udział znane nazwiska, między innymi Tomasz Karolak, Marcin Łopucki czy Tadeusz Mikołajczak z Top Modela. Uczestnicy wcielą się w królowe drag i zaprezentują swoje niezwykłe talenty. Program może okazać się poważnym konkurentem dla Tańca z gwiazdami. Przekonamy się o tym już wkrótce.

Tomasz Karolak jako królowa drag

Tomasz Karolak to znany i lubiany aktor, który od lat gości na ekranach telewizorów Polaków. Tym razem zobaczymy go jednak w zupełnie nowej roli - jako królową drag w programie "Drag Me Out". Drag to rodzaj sztuki estradowej, w której mężczyźni przebierają się za kobiety i dają pokaz talentu. Dla Karolaka będzie to niewątpliwie spore wyzwanie aktorskie.

Jak poradzi sobie z kreacją drag queen? Czy wykaże się talentem nie tylko aktorskim, ale też wokalnym i tanecznym? Z pewnością jego występy będą jedną z największych atrakcji programu. Widzowie z utęsknieniem czekają na premierę, by zobaczyć ulubionego aktora w zupełnie nowym wydaniu.

Nowe oblicze Tomasza Karolaka

Drag queen to postać, która wymaga nie tylko odpowiedniego przebrania i makijażu, ale także ogromnej charyzmy i umiejętności artystycznych. Czy Tomasz Karolak temu podoła? Aktor od zawsze zaskakiwał widzów swoją wszechstronnością, więc z pewnością i tym razem nas zadziwi.

Nie można odmówić mu odwagi - podjęcie się roli drag queen to ryzykowny, acz bardzo ciekawy ruch. Miejmy nadzieję, że ta nowa odsłona aktora spotka się z pozytywnym odbiorem publiczności.

Marcin Łopucki zaskakuje talentem

Marcin Łopucki to popularny prezenter telewizyjny znany między innymi z programów "Pytanie na śniadanie" oraz "Bake Off Junior". Teraz spróbuje swoich sił w show "Drag Me Out", gdzie zaprezentuje się w roli królowej drag.

Łopucki z pewnością zaskoczy widzów swoim talentem aktorskim, wokalnym i tanecznym. Jego udział w programie zwiastuje wiele zabawnych i zaskakujących momentów. Widzowie nie mogą się doczekać tego, co zaprezentuje na scenie.

To świetny pomysł, żeby Łopucki zmierzył się z czymś takim. Jest niezwykle uzdolniony i kreatywny, na pewno poradzi sobie świetnie.

Prezenter w nowej roli

Choć Marcin Łopucki kojarzy się widzom przede wszystkim z ciepłym i sympatycznym prowadzącym, w "Drag Me Out" ujrzą go w innym wydaniu. Transformacja w królową drag pozwoli mu uwolnić swoją artystyczną osobowość i pokazać, na co go naprawdę stać.

Nasz ulubiony prezenter zaskakuje nas ciągle, więc tym razem też spodziewajmy się z jego strony czegoś twórczego i zabawnego. Nie mogę się już doczekać!

Czytaj więcej: QUIZ: Jak dobrze znasz polskie miasta? Zdobądź minimum 7 punktów!

Tadeusz Mikołajczak poza wybiegiem

Tadeusz Mikołajczak to model i uczestnik pierwszej edycji "Top Model", w którym zdobył złoty bilet. Na co dzień związany jest jednak z zupełnie inną branżą - tworzy muzykę elektroniczną pod pseudonimem Black Lilac

Teraz spróbuje swoich sił jako królowa drag w programie "Drag Me Out". Dla Mikołajczaka będzie to okazja do zaprezentowania nie tylko swojego talentu na wybiegu, ale także wokalnych i aktorskich umiejętności.

Model po godzinach muzykiem

Mało kto zdaje sobie sprawę, że poza modelingiem Tadeusz interesuje się też muzyką. Jego ksywka artystyczna nawiązuje do jednego z jego ulubionych gatunków - dark wave. Teraz, dzięki Drag Me Out, szersza publiczność pozna również tę stronę jego talentu.

Ciekawe, jak odnajdzie się w roli drag queen. Z pewnością nie możemy spodziewać się nudy!

Michał Mikołajczak z bratem w duecie

Ujawnieni uczestnicy Drag Me Out w konkurencji z Tańcem z gwiazdami

Michał Mikołajczak to brat Tadeusza, który również weźmie udział w "Drag Me Out". Tak więc na scenie zobaczymy braci w ogniu rywalizacji. Czy ich pokrewieństwo pomoże, czy zaszkodzi im w walce o zwycięstwo?

Z pewnością możemy liczyć na wiele zabawnych i wzruszających momentów. Pokazanie się braci w kreacjach drag queen i w rywalizacji o nagrodę będzie dla widzów sporym zaskoczeniem.

Bracia Mikołajczakowie na scenie

Choć Michał na co dzień pracuje jako trener personalny, to teraz razem z bratem zdecydował się spróbować czegoś zupełnie nowego. Wspólny występ w programie z pewnością jeszcze bardziej umocni ich więzi braterskie.

Ciekawe, czy będą wspierać się nawzajem w walce o zwycięstwo, czy może jednak da się wyczuć między nimi nutkę zdrowej rywalizacji? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Uczestnik Zawód
Tomasz Karolak aktor
Marcin Łopucki prezenter TV

Dariusz Zdrójkowski zamienia strój lekarza

Dariusz Zdrójkowski to z zawodu lekarz medycyny estetycznej, prowadzący

Dariusz Zdrójkowski to z zawodu lekarz medycyny estetycznej, prowadzący własną klinikę Kosmedica. W programie "Drag Me Out" zobaczymy go jednak w zupełnie innym wydaniu - jako królową drag o imieniu Miss Diagnosis.

Transformacja z poważnego lekarza w kolorową drag queen z pewnością będzie dla niego sporym wyzwaniem. Jednak znając jego kreatywność i poczucie humoru, na pewno poradzi sobie świetnie.

Lekarz inaczej

Na co dzień jesteśmy przyzwyczajeni do widoku Zdrójkowskiego w białym fartuchu, udzielającego fachowych porad medycznych. Teraz natomiast zobaczymy go w peruce, kolorowym makijażu i kreacji niczym z musicalu.

Będzie to dla widzów z pewnością miłe zaskoczenie, które pozwoli im poznać zupełnie nowe oblicze lubianego lekarza. Ciekawe, jak ocenią go jurorki - Anna Mucha i Michał Szpak!

Kamil Szymczak debiutuje w programie

Ostatnim ujawnionym uczestnikiem "Drag Me Out" jest Kamil Szymczak. Jest to postać raczej nieznana szerszej publiczności, więc program będzie dla niego okazją do medialnego debiutu.

Szymczak z pewnością będzie chciał wykorzystać swoją szansę i zaimponować jury oraz widzom niezwykłymi umiejętnościami. Być może to właśnie on okaże się prawdziwą królową polskiego dragu?

  • Debiut Kamila Szymczaka w "Drag Me Out"
  • Szansa na medialną rozpoznawalność

Miejmy nadzieję, że Kamil poradzi sobie z tremą i stresem związanym z występem przed kamerami. Z niecierpliwością czekamy na jego pierwszy występ w roli drag queen!

Podsumowanie

W nadchodzącym programie "Drag Me Out" zobaczymy plejadę znanych osób wcielających się w kolorowe postaci drag queen. Będzie to dla nich niewątpliwie ciekawe doświadczenie i spore wyzwanie aktorskie. Widzowie z pewnością docenią odwagę uczestników i ich kreatywność w kreowaniu niezapomnianych występów.

Show zapowiada się jako bardzo widowiskowe i pełne zaskakujących zwrotów akcji. Udział gwiazd pokroju Tomasza Karolaka, Marcina Łopuckiego czy braci Mikołajczaków z pewnością przyciągnie przed ekrany spore grono fanów. Będzie to dla nich okazja do poznania idoli w nowych, nieoczekiwanych wcieleniach.

Formuła programu łączy w sobie elementy tańca, śpiewu i aktorstwa. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie lada umiejętnościami, by sprostać wymaganiom jury w osobach Anny Muchy, Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka. Z pewnością werdykt nie będzie łatwy.

"Drag Me Out" ma szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych show tej jesieni. Jego premiera z całą pewnością wzbudzi spore zainteresowanie widzów i mediów, jest więc na co czekać.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.