Magda Gessler ratuje restaurację z Kielc w programie Kuchenne Rewolucje! Czy mimo to lokal zamknięto?

Magda Gessler ratuje restaurację z Kielc w programie Kuchenne Rewolucje! Czy mimo to lokal zamknięto?
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień26.01.2024 | 5 min.

Magda Gessler już drugi raz ratowała restaurację z Kielc w programie Kuchenne Rewolucje. Niestety, mimo starań gwiazdy TVN, lokal ostatecznie został zamknięty. Historia pokazuje, że dobra passa po metamorfozie prowadzoną przez Gessler nie zawsze jest trwała. Grande Cozze, później przemianowane na Trattorię Buon Posto, przeszło spektakularną przemianę, ale finansowe problemy i brak doświadczenia właścicieli w gastronomii okazały się silniejsze.

Restauracja Magdy Gessler z Kielc zamknięta

Restauracja prowadzona przez Tomasza i Sylwię przy ulicy Równej 4B w Kielcach zmagała się z olbrzymimi problemami finansowymi. Straty sięgały nawet kilkuset tysięcy złotych. Właściciele zaciągnęli kredyt na prowadzenie lokalu, jednak kompletnie nie radzili sobie z jego zarządzaniem.

Ostatecznie podjęli decyzję o zamknięciu restauracji na stałe. Na Facebooku pojawiła się krótka informacja o zakończeniu działalności. Wielu klientów było tym faktem mocno zdezorientowanych. Czy w tym miejscu jeszcze kiedykolwiek powróci kuchnia włoska lub jakakolwiek inna?

Próba ratunku w programie Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler już drugi raz gościła w tej restauracji, próbując uratować biznes prowadzony przez Tomasza i Sylwię. W programie Kuchenne Rewolucje przeprowadziła kompleksową metamorfozę lokalu.

Niestety, mimo starań gwiazdy TVN, ostatecznie restauracja została zamknięta. Świadczy to o tym, że dobra passa po rewolucji wprowadzonej przez Gessler nie zawsze jest trwała. Nawet spektakularne zmiany w menu i wystroju wnętrz okazały się niewystarczające.

Ratunek dla lokalu w programie Kuchenne Rewolucje

Grande Cozze, bo tak początkowo nazywał się lokal przy ul. Równej prowadzony przez Mariusza, borykał się z problemami finansowymi i ucieczką klientów. Właściciel nie radził sobie z zarządzaniem restauracją.

W programie Kuchenne Rewolucje Magda Gessler postanowiła uratować upadającą restaurację. Przeprowadziła generalny remont lokalu, zmieniła kartę dań, wprowadziła nową obsługę. Początkowo Grande Cozze prosperowało, jednak po pewnym czasie problemy finansowe powróciły.

Druga interwencja Gessler

Ponieważ lokal nadal borykał się z trudnościami, Magda Gessler po raz drugi wkroczyła do akcji. Tym razem powierzyła restaurację w ręce Tomasza i Sylwii. Niestety, mimo starań, ostatecznie biznes zbankrutował i został zamknięty.

Czytaj więcej: Przerażające nagranie Iwony Wieczorek na TikToku - unikajcie w nocy!

Kłopoty finansowe Grande Cozze

Właściciel restauracji Grande Cozze, Mariusz, miał poważne problemy finansowe. Jego lokal tracił klientów, przynosił same straty. Sam Mariusz przyznał, że nie radzi sobie z prowadzeniem biznesu.

Sytuację próbowała uratować Magda Gessler. Restauracja przeszła metamorfozę - zmieniono wystrój, menu, obsługę. Niestety, efekt był krótkotrwały. Po pewnym czasie na nowo pojawiły się problemy.

Kolejni właściciele bez doświadczenia

Mariusz przekazał restaurację bratu Tomaszowi i jego partnerce Sylwii. Niestety, nowi właściciele nie mieli doświadczenia w gastronomii. Tomasz zajmował się budownictwem, a Sylwia handlem. Mimo starań, ostatecznie biznes splajtował.

Druga szansa dla restauracji

Magda Gessler ratuje restaurację z Kielc w programie Kuchenne Rewolucje! Czy mimo to lokal zamknięto?

Restauracja Grande Cozze z ulicy Równej w Kielcach zyskała drugą szansę na przetrwanie dzięki Magdzie Gessler i programowi Kuchenne Rewolucje. Gwiazda TVN po raz kolejny wkroczyła do akcji ratunkowej.

Lokal przeszedł kolejną metamorfozę - zmieniono wystrój, menu, obsługę. Pojawiły się włoskie dania i przekąski serwowane klientom przed wejściem. Restauracja otrzymała nową nazwę - Trattoria Buon Posto i zyskała nadzieję na lepsze jutro.

Niestety, po kilku miesiącach okazało się, że lokal ponownie zmaga się z problemami finansowymi. Ostatecznie podjęto decyzję o jego zamknięciu.

Kolejna przemiana na Trattorię Buon Posto

Restauracja Grande Cozze przeszła kolejną spektakularną przemianę w programie Kuchenne Rewolucje. Tym razem Magda Gessler zmieniła nazwę lokalu na Trattoria Buon Posto, co oznacza "Dobra wiadomość dnia".

W menu pojawiły się włoskie dania - smaczne buliony, przekąski z sardynek i cytryn, cytrynowe zabajone. Wnętrza również zyskały nowy, świeży wygląd. Kolacja podczas finału programu zebrała same pozytywne opinie klientów.

Niestety, mimo zmian wprowadzonych przez ekspertkę od gastronomii, restauracja nadal borykała się z problemami finansowymi. Ostatecznie podjęła decyzję o zamknięciu lokalu.

Zamknięcie lokalu pomimo starań Gessler

Restauracja przy ul. Równej 4B w Kielcach została zamknięta pomimo kilkukrotnych interwencji ze strony Magdy Gessler. Gwiazda TVN w programie Kuchenne Rewolucje dwukrotnie próbowała postawić lokal na nogi.

Niestety, nawet generalny remont, nowe menu i wykwalifikowana obsługa nie uratowały biznesu. Straty i długi okazały się zbyt duże. Ostatni wpis na Facebooku informujący o otwarciu pochodził z października ubiegłego roku.

Pomimo starań Magdy Gessler, właściciele podjęli decyzję o zamknięciu lokalu. Na stałe. Czy w tym miejscu kiedykolwiek jeszcze powróci gastronomia?

Podsumowanie

Historia restauracji Grande Cozze, a później Trattorii Buon Posto z Kielc pokazuje, jak trudno jest prowadzić lokal gastronomiczny. Nawet metamorfoza przeprowadzona przez ekspertkę Magdę Gessler i jej ekipę z programu Kuchenne Rewolucje nie zawsze gwarantuje sukces.

Mimo generalnych remontów, zmian w menu i wykwalifikowanej obsłudze, restauracja z ulicy Równej zmagała się z rosnącymi długami i brakiem klientów. Ani pierwszy właściciel Mariusz, ani później brat Tomasz z partnerką nie radzili sobie z zarządzaniem lokalem.

Ostatecznie, mimo starań Magdy Gessler, która dwukrotnie gościła w tej restauracji, podjęto decyzję o jej zamknięciu. Jak wynika z komunikatu w mediach społecznościowych, lokal został zamknięty “na stałe”.

Czy kiedykolwiek w tym miejscu powróci gastronomia? Czas pokaże. Tymczasem przykład Grande Cozze i Trattorii Buon Posto pokazuje, że dobra passa po “Kuchennych Rewolucjach” nie zawsze jest trwała.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Andrzej Szajna – trzykrotny olimpijczyk i najlepszy polski gimnastyk
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Sylwia Stępień
Sylwia Stępień

Cześć! Jestem pasjonatką kina i seriali. Zapraszam Cię w podróż przez świat emocji, fabuł i kinowych tajemnic. Na moim blogu odkryjesz recenzje, ciekawostki i analizy filmowe, które zachwycą każdego kinomaniaka.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.