Aukcje WOŚP na Śląsku. Dawid Podsiadło wchodzi do gry!

Aukcje WOŚP na Śląsku. Dawid Podsiadło wchodzi do gry!
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora10.01.2024 | 7 min.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rusza z akcją zbiórki funduszy na cele charytatywne. Tym razem celem jest zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pulmonologicznych. Na terenie województwa śląskiego organizowane są liczne aukcje WOŚP, podczas których można wylicytować ciekawe fanty. W tym roku do akcji włączył się również popularny artysta Dawid Podsiadło. Dzięki zaangażowaniu znanych osób i firm region śląski ma szansę zebrać znaczną sumę na szczytny cel.

Dawid Podsiadło wspiera WOŚP

Popularny artysta Dawid Podsiadło po raz kolejny zaangażował się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzyk przekazał na aukcję WOŚP limitowaną edycję płyty winylowej ze swoim autografem. To niezwykle cenny fant dla fanów Dawida Podsiadło. Licytacja płyty już trwa i z pewnością osiągnie wysoką kwotę.

Dawid Podsiadło od lat wspiera działania WOŚP. Ceni ideę pomagania innym i angażuje się w akcje charytatywne. Tym razem zdecydował się przekazać wyjątkowy fant, który z pewnością przyciągnie uwagę jego oddanych fanów. Licytacja płyty z autografem to świetny sposób na pozyskanie funduszy dla WOŚP.

Dawid Podsiadło swoim zaangażowaniem zachęca także innych artystów i osoby publiczne do włączenia się w pomoc charytatywną. Jego autograf na aukcji WOŚP to nie tylko atrakcyjny fant, ale także wyraz troski o potrzebujących.

Dzięki wsparciu takich osób, jak Dawid Podsiadło, Fundacja WOŚP może liczyć na pozyskanie znaczących środków na wsparcie polskiej medycyny. Kolejny raz pokazuje, że wrażliwość celebrytów przekłada się na realną pomoc.

Aukcje WOŚP w regionie śląskim

Województwo śląskie co roku aktywnie włącza się w akcję WOŚP. Na terenie regionu działa aż 145 sztabów Fundacji, które organizują zbiórkę datków do puszek podczas Finału. Ale WOŚP to nie tylko jednodniowa kwesta. Od wielu tygodni trwają aukcje charytatywne, podczas których można wylicytować atrakcyjne fanty.

Aukcje WOŚP w województwie śląskim cieszą się dużym zainteresowaniem. Można na nich znaleźć takie perełki, jak vouchery na rejsy żaglówką, skoki spadochronowe, vouchery do gabinetów kosmetycznych i restauracji. Przekazują je zarówno osoby prywatne, firmy, jak i samorządy.

Oprócz tradycyjnych aukcji internetowych, organizowane są także aukcje w formie imprez okolicznościowych - bale charytatywne, koncerty, festyny. To świetna okazja, by miło spędzić czas i przy okazji wesprzeć WOŚP.

Największym zainteresowaniem cieszą się aukcje gadżetów i spotkań z osobami publicznymi. W tym roku swój czas i fanaty przekazali m.in. aktorzy, sportowcy, muzycy. Te wyjątkowe fanty z pewnością osiągną wysokie kwoty licytacji.

Aukcje organizowane przez firmy

Cenne przedmioty na aukcje WOŚP przekazują również firmy działające w regionie śląskim. Są wśród nich zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa.

W ten sposób biznes włącza się w działalność charytatywną i wspiera ideę pomagania. Dodatkowo promuje swoją markę wśród klientów.

Czytaj więcej: Krytyka Rafała z Rolnik szuka żony wobec programu TVP - Dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda

Najciekawsze przedmioty na aukcjach WOŚP

W tym roku na aukcjach WOŚP w woj. śląskim pojawiło się wiele interesujących fantów. Oto niektóre z najciekawszych pozycji:

  • Vouchery na rejs luksusowym jachtem
  • VIP pass na koncert De Mono
  • Ręcznie malowana biżuteria
  • Gadżety sportowe z autografami

Oprócz tego do wylicytowania są obrazy, karnety do SPA, udział w sesji zdjęciowej modeli i wiele innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i przy okazji wesprze cel charytatywny.

Warto śledzić internetowe aukcje WOŚP i licytować fanty. Im wyższa kwota, tym więcej funduszy WOŚP będzie mogła przekazać na wsparcie polskiej medycyny.

Sportowcy wspierają WOŚP na Śląsku

Aukcje WOŚP na Śląsku. Dawid Podsiadło wchodzi do gry!

W akcję WOŚP zaangażowali się również sportowcy z województwa śląskiego. Swoje gadżety i możliwość spotkania przekazali m.in. piłkarze Górnika Zabrze oraz siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

Dla kibiców to świetna okazja, by zdobyć autograf swojego idola i porozmawiać z nim osobiście. Te aukcje cieszą się dużym powodzeniem wśród fanów sportu.

Angażując się w WOŚP pokazujemy, że sukces sportowy nie jest najważniejszy. Liczy się pomoc potrzebującym - powiedział kapitan zespołu Górnik Zabrze.

Poza klubami sportowymi, do akcji włączyli się również indywidualni sportowcy. Na aukcjach WOŚP można wylicytować m.in. trening z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów oraz sprzęt sportowy z autografem słynnego skoczka narciarskiego.

Dzięki zaangażowaniu środowisk sportowych, tegoroczne aukcje WOŚP w regionie śląskim mają szansę zebrać rekordowe kwoty. Wsparcie sportowców jest nie do przecenienia.

Województwo śląskie pomaga zbierać fundusze

Aktywność województwa śląskiego w akcji WOŚP jest godna podziwu. Działa tu aż 145 sztabów Fundacji, które organizują liczne wydarzenia i zbiórki pieniężne. Angażują się w to osoby prywatne, firmy, instytucje i samorządy.

Władze województwa zachęcają mieszkańców do włączenia się w działania WOŚP. W mediach pojawiają się liczne apele o wpieranie zbiórki. Akcja jest szeroko promowana.

Region śląski od lat należy do czołówki pod względem zebranej kwoty. Tym razem również z pewnością uda się tutaj osiągnąć znakomity wynik. Ogromne zaangażowanie wielu środowisk na pewno przełoży się na konkretną pomoc dla chorujących.

Mieszkańcy Śląska mają wspaniałą okazję do zrobienia czegoś pożytecznego i wsparcia idei pomocy potrzebującym. Dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy zdziałać niezwykle wiele!

Podsumowanie

Tegoroczna akcja WOŚP w województwie śląskim zapowiada się wyjątkowo interesująco. Do walki o fundusze dla potrzebujących włączyło się mnóstwo osób dobrej woli. Szczególnie cieszy zaangażowanie znanych postaci ze świata celebrytów i sportu. Ich wsparcie z pewnością przełoży się na konkretną pomoc dla chorych dzieci i dorosłych. W regionie organizowane są liczne aukcje charytatywne z atrakcyjnymi fantami. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tę szlachetną akcję. Razem możemy naprawdę wiele!

Najważniejsza jest chęć niesienia pomocy i wrażliwość na potrzeby innych. Nieważne, czy przekażemy na WOŚP małą kwotę, czy też zlicytujemy fant za duże pieniądze. Każda złotówka się liczy! Zachęcamy do choćby symbolicznego wsparcia Orkiestry. Pamiętajmy też o wolontariacie - każda para rąk do pracy jest na wagę złota. Wspólne działanie to nasza największa siła!

Niech akcja WOŚP będzie świętem pomagania i solidarności. Zróbmy co w naszej mocy, aby zebrać jak najwięcej funduszy dla polskiej służby zdrowia. Nasze działanie przełoży się na realną, konkretną pomoc dla chorych. Pokażmy, że mieszkańcom województwa śląskiego nie są obojętne losy innych. Razem możemy zdziałać więcej!

Tegoroczny finał WOŚP zapowiada się naprawdę imponująco. Mamy nadzieję, że tak duże zainteresowanie akcją przełoży się na rekordowy wynik zbiórki. Im więcej uda się zebrać pieniędzy, tym sprawniej będzie funkcjonowała opieka medyczna w Polsce. Gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc! Razem możemy naprawdę wiele dobrego zdziałać.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Komedie akcji z Dwaynem Johnsonem - od Szybkich i wściekłych po Jumanji
  2. Prawda ukryta w cieniu: Analiza filmu o katastrofie smoleńskiej
  3. Zderzył się z ciężarówką, próbując zabić żonę. Wyrok w głośnej sprawie.
  4. Zakaz sprzedaży fajerwerków? Biolog z Wrocławia wyraził swoje zdanie
  5. Wigilia harcerska i zlot bożonarodzeniowy Hufca ZHP Podlasie w Siedlcach z Grinchem w tle
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Lidia Sikora
Lidia Sikora

Kino to moja pasja od zawsze, a na tym blogu znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy filmowych fabuł i ciekawostki ze świata rozrywki. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

NewsyGdzie obejrzeć Grammies? Kiedy i o której godzinie?

Odkryj najważniejsze wydarzenie muzyczne roku! Gala rozdania nagród Grammy, już po raz 66., odbędzie się 4 lutego 2024 roku. Transmitowane z Los Angeles, zgromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, walczące o prestiżowe statuetki. W Polsce niestety nie będzie transmitowana w telewizji, ale fragmenty gali można będzie obejrzeć online. Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć ceremonię rozdania Grammy 2024.